baneris leidinys

verbylaĮ Šakius atvykęs Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų kancleris Andrius Verbyla ragino vietinius verslininkus aktyviau naudotis rūmų paslaugomis.
 
Nuotr. A. Verbyla pažymėjo, kad Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų paslaugos ir konsultacijos yra nemokamos, jos teikiamos net tik rūmų nariams.
 
„Žinau, kad jūsų krašte daug žemdirbių, gal būt neturime jiems daug ką pasiūlyti, bet įmonės, kurios užsiima žaliavų, medžiagų, cheminių preparatų tiekimu, įrangos remontu, Prekybos pramonės ir amatų rūmuose gali gauti nemažai informacijos“,- teigė A. Verbyla. Jis pasakojo, jog pagrindinis dalykas, dėl kurio į rūmus kreipiasi verslininkai, yra užsienio partnerių, naujų tiekėjų, produkcijos eksporto galimybių paieška, dalyvavimas parodose, verslo kontaktų renginiuose. Į rūmus atvažiuoja užsienio verslo atstovų delegacijos, vyksta mokymai, seminarai, konsultacijos, teikiama informacija apie vykstančias parodas, muges Lietuvoje ir visame pasaulyje. „Klausiate mūsų specialistų, o mes jums tą informaciją duodame ir teikiame“,- teigė A. Verbyla. Jis pažymėjo, kad naudotis rūmų paslaugomis galima ir netapus jų nariais. „Jei turite klausimų, kurie susiję su mūsų veiklos sfera, drąsiai galite klausti ir neįstoję į rūmus. Tos paslaugos ir konsultacijos yra prieinamos visiems ir visos yra nemokamos“,- sakė rūmų atstovas.

A. Verbyla pasakojo, kad pastebimas ženklus Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių skaičiaus didėjimas, regionuose steigiasi atstovybės ir filialai. „Mūsų tikslas ne vien, kad vietinis verslas stotų į rūmus, bet kad burtųsi ir susirinkęs tarpusavyje bendrautų, keistųsi kontaktais. Tada atsirastų bendras sutarimas, dialogas su valdžia, nes mūsų tikslas yra ne su ja kovoti, o kurti dialogą. Taip pat teikti savivaldai pasiūlymus, gauti naudos ir tuo pačiu teikti ją bendruomenei“,- kalbėjo A. Verbyla.

„Draugo“ inf.

Komentarai   

#1 BIRŽELIO 29 DIENĄ 2014-06-19 21:32
Nori, kad Lietuva taptų turtinga, kaip Šveicarija, BIRŽELIO 29 DIENĄ ateik į referendumą ir balsuok “TAIP”. Kiekvieno rinkėjo balsas ypač svarbus, reikalingas ne mažesnis rinkėjų aktyvumas nei buvo vieną kartą Lietuvos istorijoje, tai yra 1991 metų plebiscite, kuriame buvo pasisakyta už nepriklausomą ir demokratinę Lietuvą.
Neklausyk HOMOSOSŲ (kas yra homososas, ieškok google “homo sovieticus, tiesos”) raginimų nedalyvauti referendume ir atsisakyti sprendimo teisės, geriau paklausyk šių jaunų žmonių:
youtube.com/wat ch?v=zuYKFOu30W s#t=136
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos