baneris leidinys

Šakių verslo informacijos centre pats darbymetis - įsibėgėja  projekto  „Sėkmingo verslo receptai „Inoverslas“- Marijampolės regionas“ įgyvendinimas.  Pirminio lygio  konsultacinėmis paslaugomis projekto dėka jau pasinaudojo keliolika rajono įmonių ir dešimtys asmenų, planuojančių pradėti verslą.  
 
Pasak Šakių verslo informacijos centro vadovės Daivos Palukaitienės, ypač džiugu, kai idėjų turintys pradedantieji verslininkai, pasinaudoję metodine verslo informacijos centro pagalba,  susidėlioja tolimesnę savo veiklos viziją, įkuria įmonę ir ją sėkmingai plėtoja.

Tokių šiemet net keletas. Jaunasis verslininkas Karolis Benesevičius, įkūręs MB „Alsta LT“, atlieka būsto remonto darbus. Ne vienas šakietis jau žino naujai įsikūrusią veterinarijos vaistinę, kurioje sėkmingai darbuojasi MB „Pas Dalužę“ savininkė Dalia Vaikšnorienė. Jos dukros, Šakių „Žiburio“ gimnazijos abiturientės Ugnės mažoji bendrija „Pasakos namelis“ rudenį jau planuoja teikti maitinimo paslaugas.

Daugeliui rajone seniai žinomas MB „Šviesiai – garsiai“ pavadinimas, nes jos įkūrėjas Justas Vizgirda, dar iki įmonės sukūrimo dirbdamas su individualios veiklos pažyma prisistatinėjo būtent šiuo, galima sakyti, prekės ženklu tapusiu pavadinimu. Iškilus klausimams jis kaskart drąsiai praveria Šakių verslo informacijos centro duris.  Čia padrąsinimo kurti įmonę sulaukė ir Diana Jazukevičienė, po kvalifikuotų konsultacijų įregistravusi mažąją bendriją „Pašešupio medelynas“, prekiaujančią vazonuose auginamomis tujomis.

Projekte taip pat numatyta nemažai ekspertinių konsultacijų. Vasarą  jau įvyko keletas susitikimų su Lietuvos inovacijų centro specialistais Artūru Jakubavičiumi ir Gyčiu Junevičiumi, kurie konsultuoja rajono verslininkus tarptautinės partnerystės, klasterių kūrimo, ES paramos panaudojimo ir kitais klausimais.

Siekdamas sutelkti ir suaktyvinti rajono verslo bendruomenę, šiuo metu centras rengia dar šiemet planuojamą išleisti Šakių krašto verslo katalogą, kuriame norima pristatyti visus rajono verslo subjektus: įmones, kaimo turizmo sodybas, amatininkus, ūkininkus, bendruomenes ir kt.  Labai svarbu, kad atsilieptų ir tie, kurie galbūt dirbdami su verslo liudijimu ar pažyma  dar nėra žinomi, bet turi galimybę nemokamai pateikti informaciją apie savo verslą. Todėl verslo informacijos centras kviečia kreiptis visus, kurių dar galbūt nepasiekė elektroniniai laiškai ar telefono skambučiai. Jūsų informacijos laukia projektų vadybininkė Giedrė Jasevičiūtė elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu 8 606 28187.  
 
„Draugo” inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos