baneris leidinys

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad įsigaliojo reikalavimas visiems šalies kiaulių laikytojams užregistruoti ūkiuose laikomas kiaules. Visi kiaules laikantys rajono ūkininkai šį nurodymą privalo įvykdyti iki šių metų rugsėjo 15 dienos.
 
Kiaulės registruojamos nemokamai  Šakių valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje, o duomenis atnaujinti bus privaloma kas ketvirtį. Apie privalomą kiaulių registracijos tvarką gyventojus turi informuoti ir savivaldybės administracijos bei seniūnijų darbuotojai. Jiems kartu su veterinarijos specialistais pavesta aplankyti visus ūkius, konsultuoti ir padėti ūkininkams užpildyti privalomus dokumentus.

Kiaulių laikytojai privalo registruoti kiaules ir jų laikymo vietas bei bandas. Šie gyvuliai registruojami bandomis ir visa jų apskaita vykdoma pagal laikytojų praneštus duomenis. Rajono valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriams nustačius kiaulių ženklinimo ir registravimo pažeidimus, pirmiausia kiaulių laikytojai bus įspėjami, o vėliau, jei nurodymai ir toliau nebus vykdomi, gali sulaukti piniginių baudų. Pagal Administracinės teisės pažeidimų kodekso 110 straipsnio 1 dalį, gyvūnų ženklinimo ir registravimo tvarkos pažeidimas užtraukia įspėjimą arba baudą iki 200 litų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos