baneris leidinys

Darbo birža paskelbė apie nuolatinį darbo jėgos trūkumą UAB „Fleming baldai“. Antradienį, 10 val., į seniūniją turėtų atvykti apie 30 bedarbių, čia bus rengiama darbo mugė.
 
„Visi norintys įsidarbinti gali kreiptis į įmonę, nes ir šiandien darbo biržos duomenų bazėje yra registruotos laisvos darbo vietos baldų pramonės darbininkams“,- teigiama Darbo biržos pranešime. Darbo mugė organizuojama įmonėje darbo vietų užpildymui. Buvo informuota, jog reikėtų dešimt vyrų ir dešimt moterų, tačiau reikiamų darbuotojų skaičius gali būti pasikeitęs – tai priklauso nuo jų judėjimo įmonės viduje.

Pasak „Fleming baldų“ administracijos darbuotojos Danutės Sutkaitienės, darbuotojus įmonė apmoko pati, nes žmonių su kvalifikacija jau nėra. „Svarbiausia, kad norėtų dirbti savarankiškai, tačiau neina priprašyti, kad žmonės ateitų. Deja, pas mus bedarbių yra daug, bet dirbti jie nenori“,- kalbėjo ji.

Įmonėje šiuo metu dirba 212 žmonių, jų darbo valandos nustatytos nuo 7 val. iki 15 val. 30 min. Toliau gyvenantys darbuotojai yra autobusu atvežami nemokamai. D. Sutkaitienė teigė, jog tvarka čia yra griežta, kadangi dirbama prie gamybos, su įrenginiais, netoleruojamas alkoholio vartojamas. Vis gi įmonė savo darbuotojus jau yra „išsiauklėjusi“ ir panašių incidentų nepasitaiko. Moteris sakė, jog darbo jėgos poreikis įmonėje yra nuolatinis, nes čia vyksta gan intensyvus judėjimas: „Žinote, jauni žmonės išvažiuoja dirbti į užsienį, miestus“,- kalbėjo D. Sutkaitienė.

Plačiau, dėl ko įmonėje trūksta darbuotojų, nors rajono nedarbo lygis viršija šalies vidurkį, Darbo biržos specialistai nekomentavo.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos