baneris leidinys

Kilus nepasitenkinimo bangai dėl naujosios automobilių registravimo ir išregistravimo tvarkos „Regitroje“, iki pusmečio pratęstas terminas pašalinti trūkumams, dėl kurių transporto priemonei sustabdytas leidimas dalyvauti eisme.
 
Liepą įsigaliojusi tvarka numatė, kad dėl neatliktos techninės apžiūros ar pasibaigusio civilinės atsakomybės draudimo automobilis išregistruojamas per tris mėnesius. Spalį valstybės įmonei „Regitra“ pradėjus masiškai išregistruoti automobilius, tokia tvarka sulaukė daug kritikos, – ypač dėl sezoniškai naudojamų transporto priemonių išregistravimo. Seimo priimtos pataisos numato, kad automobilių, kuriems buvo sustabdytas leidimas dalyvauti eisme, privalomąją techninę apžiūrą atlikti ir juos apdrausti dabar reikės ne per 90, o per 180 dienų. Tai atlikusiems leidimo sustabdymas panaikinamas automatiškai. Taip pat savininkai galės savanoriškai sustabdyti leidimą transporto priemonei dalyvauti eisme iki trejų metų. Iki šiol terminas tebuvo metai.

Lietuvoje nuo šių metų pradžios buvo išregistruotos 819 809 transporto priemonės, o daugiausia jų išregistruota nuo spalio 1 dienos, pradėjus išregistruoti transporto priemones, kurių techninė apžiūra nebuvo atlikta arba kurios neturėjo draudimo. Pagal „Regitros“ pranešimą, nuo sausio 1 iki spalio 8 dienos registruotų lengvųjų automobilių skaičius sumažėjo 640 490 (dabar - 1 189 507), krovininių automobilių – 77 585 ( dabar - 103 135), iš jų vilkikų – 13 377 ( dabar - 39 986), motociklų – 23 489 ( dabar - 22 614).

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos