baneris leidinys

butautaiGruodžio 5 dieną  Aleksandro Stulginskio universitete vykusioje šeštojoje tarptautinėje mokslinėje – praktinėje konferencijoje ,,Lietuvos kaimo vietovių konkurencingumo stiprinimas: geroji patirtis“, kurioje atsakymų į rūpimus klausimus ieškojo ir aštuoni mūsų rajono bendruomenių centrų atstovai.
 
Nuotr. Mūsų rajonui konferencijoje atstovavo ir Baltrušių bendruomenės centro pirmininkas Jonas Butautas su žmona Romute.
 
Pasak Šakių krašto kaimo bendruomenių atstovų Elenos Kavaliauskienės iš Ritinių, Irenos Šakėnienės iš Girėnų, Alinos Baltrušaitienės iš Šakių krašto VVG, Saulenos Kučiauskienės iš Mikytų, Irenos Švelnienės iš Turčinų, Loretos Balsienės iš Gerdžiūnų, Romutės ir Jono Butautų iš  Baltrušių bei Grinos Šnirpūnienės iš Šakių BCA, konferencija buvo turininga, informatyvi ir naudinga.

Pranešėjai pristatė, kokie iššūkiai laukia šalies 2014 - 2020 metų investicinio laikotarpio metu, daug kalbėjo apie kaimo socialinės infrasruktūros vystymą, socialinių inovacijų vaidmenį kuriant vietos plėtros erdvę, jaunimo svarbą Lietuvos kaimo ateičiai, pagyvenusių kaimo gyventojų nuostatas dėl viešojo susisiekimo paslaugų. Gerąja patirtimi renginyje dalijosi Ukrinų, Kamajų, Pagėgių, Jurbarko ir Kėdainių kaimo bendruomenių atstovai. Po kiekvieno pranešimo buvo skirta laiko klausimams ir diskusijoms.

Be to, konferencijoje buvo pristatyta ir 16 stendinių pranešimų, eksponuojama Vilkaviškio kultūros centro plenero ,,Sūduvių žemė: Bartininkai 2014“ darbų paroda, tad galimybių pasireikšti turėjo ir studentai, ir kaimo bendruomenės. G. Šnirpūnienės teigimu, dabar reikia, kad per renginį pasėtas šviesos grūdas šaknis leistų ir žinių daigus augintų kiekvienoje Vietos veiklos grupėje, kiekvienoje Bendruomenių centrų asociacijoje.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos