akcija2024 568px

zebrauskis„Swedbank“ Šakių klientų aptarnavimo padaliniui jau tris savaites vadovauja 30-metis Marius Žebrauskis iš Marijampolės. Naujose pareigose jau apsipratęs valdytojas džiaugiasi ilgamečiu, profesionaliu ir šiltu kolektyvu bei tikina – sieks atvirumo visuomenei.
 
Nuotr. Nuo šiol „Swedbank“ Šakių klientų aptarnavimo skyriui vadovauja naujasis valdytojas Marius Žebrauskis.
 
Pasikeitė valdytojas

Trejus metus „Swedbank“ Šakių klientų aptarnavimo padaliniui vadovavusią, sėkmingai karjeros laiptais kopiančią Jolitą Kromalcienę pakeitė naujas, perspektyvus marijampolietis M. Žebrauskis. Kauno technologijos universitete ekonomikos magistro laipsnį įgijęs M. Žebrauskis nuo liepos 20 d. paskirtas vadovauti Šakių ir Vilkaviškio klientų aptarnavimo padaliniams.

Dabartinis padalinio vadovas sėkmingai yra dirbęs vienoje gerai Lietuvoje žinomoje draudimo bendrovėje. „Dirbdamas ankstesnėje darbovietėje turėjau ir Šakiuose nemažai įvykių, kai reikėjo įvertinti gaisruose, po audrų ar kitų įvykių patirtus nuostolius. Tai gera patirtis, kadangi bankas irgi teikia draudimo paslaugas. Iš patirties žinau, kad draustis būtina. Norėtųsi, kad dėl pačių saugumo kuo daugiau žmonių, ypač vyresnio amžiaus, draustųsi“, – sakė pašnekovas.

Vadovavimo patirties M. Žebrauskiui teko semtis įmonėje, kur vadovavo 40 žmonių komandai. „Kadangi pačiam teko vadovauti vidutinio dydžio įmonei, puikiai suprantu verslininkus ir jiems iškylančias problemas. Vadovas turi žinoti viską, kas vyksta įmonės viduje ir išorėje. Tai įtemptas ir didelės atsakomybės reikalaujantis darbas. Kiekvienas vadovas nuolat mąsto, kaip išsilaikyti konkurencinėje aplinkoje, išsaugoti esamas ir kurti naujas darbo vietas“, – apie darbinę patirtį pasakojo M. Žebrauskis.

Džiugina kolektyvas

Naujajame darbe M. Žebrauskis džiaugiasi Šakiuose ir Vilkaviškyje dirbančiais draugiškais kolektyvais. „Esu maloniai nustebintas. Banko puoselėjamos vertybės – paprastumas, atvirumas, rūpestingumas labai jaučiamas ir „Swedbank“ organizacijos viduje. Kolektyve vieni į kitus kreipiamės „tu“, esame atviri ir padedame vieni kitiems. Manau, mūsų klientai tai jaučia ir mumis pasitiki“, – tikino pašnekovas.

„Swedbank“ Šakių klientų aptarnavimo padalinyje valdytojas vadovauja penkių žmonių komandai. Čia dirbančios darbuotojos, pasak M. Žebrauskio, sukaupusios didelę darbo patirtį. „Smagu, kad visos darbuotojos turi ilgametę bankinę patirtį ir gali klientui suteikti profesionalią konsultaciją. Taip pat labai jaučiamas buvusių valdytojų įdirbis. Matau, kad šakiečiai pasitiki „Swedbank“ banku“, – džiaugėsi pašnekovas.

Kasdienėje veikloje taip pat didelis dėmesys skiriamas ir vietos bendruomenėms. „Bendraujame su rajonų valdžios atstovais, skatiname dalyvauti ir patys dalyvaujame įvairiuose bendruomenės žmonėms ir įmonėms naudinguose projektuose. Ypač didelį dėmesį skiriame jaunų žmonių finansiniam švietimui, tam organizuojame įvairius renginius mokyklose ir universitetuose“, – sakė M. Žebrauskis.

Tinkamas klientų aptarnavimas – vienas iš svarbiausių valdytojo tikslų. „Paprastumas yra viena iš „Swedbank“ vertybių, todėl klientus sutinkame šiltai, konsultuojame paprastai ir suprantamai“, – patikino M. Žebrauskis.

Šakiuose šio banko paslaugomis besinaudojantys žmonės su valdytoju kviečiami susitikti antradieniais ir ketvirtadieniais.

Giedrė Merčaitienė

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos