baneris leidinys

Taryba nusprendė sumažinti UAB „Šakių vandenys“ įstatinį kapitalą, kad įmonė taptų patrauklesnė ir pati galėtų imti paskolas.

„Šakių vandenų“ įstatinis kapitalas mažinamas nuo 4 mln. 655 tūkst. 191 euro iki 3 mln. 896 tūkst. 503 eurų, kad būtų panaikinti bendrovės balanse įrašyti nuostoliai, anuliuojant 2 mln. 616 tūkst. 165 eurus.
 
Biudžeto ir turto skyriaus vedėja Egidija Grigaitienė aiškino, kad įmonė daugelį metų dirbo nuostolingai. Nors pinigų gaudavo, rezultatai vis prastėjo. Tad tokiai įmonei kreditoriai nenori teikti paskolų. Savivaldybė taip pat nenori nuolat už juos laiduoti arba jų vardu skolinti. Beje, to daryti neturės ir galimybių. Tad priimtas sprendimas, kad, nurašant nuostolius, įmonė bus skatinama dirbti savarankiškiau, atsakingiau ir pati galės skolintis. E.Grigaitienė paklausta, kodėl anksčiau nebuvo galima to daryti, tikino, kad bendrovėje nebuvo jokių pokyčių į gera. „Buvo įvairūs planai, pažadai, bet ne realūs darbai ir pokyčiai“, – apie įmonės praeitį kalbėjo vedėja.

„Nors ir dabar veikla nuostolinga, bet noriu pasidžiaugti. Pernai nuostolis buvo 248 tūkst. eurų, o šiuos metus jie užbaigė su 75 tūkst. eurų nuostoliu. Be to, paskutinį ketvirtį jau yra keli tūkstančiai pelno“, – su situacija „Šakių vandenyse“ supažindino Biudžeto ir turto skyriaus vedėja.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos