baneris leidinys

senukaiStatybos, ūkio ir buities prekėmis prekiaujantys „Senukai“ nuo penktadienio klientų laukia ir Gelgaudiškyje. Ne vienas tikino, kad tokios parduotuvės miestelyje reikėjo seniai. Be to, prisidėta ir prie nedarbo mažinimo – sukurtos trys darbo vietos.  

Nuotr. Šampano taures atidarymo proga pakėlė UAB „Senukų prekybos centro“ direktorius Vytautas Skardžius (kairėje) ir UAB „Gulbelės prekyba“ direktorius Domas Ugianskis.

UAB „Gulbelės prekyba“ direktorius Domas Ugianskis ketvirtadienį per oficialų parduotuvės atidarymą džiaugėsi, kad, dalyvaujant Darbo biržos vietinio užimtumo programoje, buvo gauta parama ne tik parduotuvei įrengti, bet ir trims darbo vietoms įsteigti. Iš viso parduotuvės įrengimas kainavo apie 50 tūkst. eurų, apie 60 proc. lėšų buvo kompensuota.

D. Ugianskis išreiškė viltį, kad miestelio bendruomenė priims „Senukus“ ir jie taps mėgstama apsipirkimo vieta.

UAB „Senukų prekybos centro“ direktorius Vytautas Skardžius pripažino, kad mažų miestelių potencialas neišnaudotas, todėl tikino, kad parduotuvė Gelgaudiškyje – „naujo parduotuvių formato pradžia“. Be to, jis džiaugėsi, kad „Senukai“ įkurti šalia UAB „Gulbelės“, kurie, kaip tikino atidarymo proga perfrazuodama K. Donelaitį prabilusi Rima Rauktienė, nepaprastai šalia viena prie kitos pritinka.

200 kv. m parduotuvėje gelgaudiškiečiai galės rasti visko po truputį – ir ūkiui, ir buičiai, ir statyboms. Vadovai pripažįsta, kad asortimentą galbūt keis. Viskas priklausys nuo poreikio. Jei pirkėjai ko neras Gelgaudiškyje, bus galima užsisakyti ir bus atvežama iš Šakių.

Naująja parduotuve ypač džiaugėsi miestelio seniūnas Vincas Dabravolskis. Jis tikino, kad anksčiau ir dėl dažų kibiriuko ar kelių vinių į Šakius tekdavo važiuot, o dabar viskas bus ranka pasiekiama.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos