baneris leidinys

kontroles komitetasKontrolės komisija neatsisako siūlymo valstybės įmonėse steigti valdybas, tačiau Šakių r. savivaldybės taryboje į šį siūlymą žiūrima santūriai.

Dėl valdybų steigimo nebuvo susilaukta bendro pritarimo, jam pritarė tik konservatorių frakcija.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija į valdybas žiūri atsargiai, nes nemato aiškios valdybų veiklos koncepcijos. Jei valdyba nefunkcionuos, tai jos buvimas taps našta: savivaldybės administracija turės prižiūrėti ne tik direktoriaus, bet ir valdybos darbą.
 
Valstybinių įmonių vadovai dalinimąsi atsakomybe su valdybomis vertina kur kas palankiau.

Dėl panašių diskusijų nuspręsta apsiriboti siūlymu steigti vieną valdybą UAB „Šakių vandenys“, kuri būtų kaip pilotinė įmonė, patikrinanti valdybų funkcionavimą. Anot tarybos narės Irenos Haase, valdyba padėtų susitvarkyti ir ūkinėje, ir finansinėje veikloje. „Rekomenduojame „Šakių vandenims“ steigti kolegialų organą – valdybą ir pavedame administracijos direktoriui Evaldui Sniečkui kartu su „Šakių vandenų“ direktoriumi parengti projektą tarybos sprendimui“, – teigė I. Haase. Manoma, kad valdybą galėtų sudaryti 5 nariai.

Šis sprendimas galėtų būti svarstomas rugsėjo mėnesio tarybos posėdyje, tačiau šiuo metu administracijos direktorius Evaldas Sniečkus atostogauja ir neaišku, kiek apskritai bus atsižvelgta į Kontrolės komiteto pasiūlymą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos