baneris leidinys

Ne paslaptis, kad smulkiems prekeiviams dažnai neapsimoka aptarnauti klientų, norinčių atsiskaityti mokėjimo kortelėmis dėl nemažų mokesčių. Swedbank siūlo naują būdą, kuris leistų atsiskaityti ne grynais pinigais.  

Žmonėms patinka visur atsiskaityti mokėjimo kortelėmis. Swedbank atsiskaitymų rinkai siūlo naujovę ‒ optimalų atsiskaitymo kortele sprendimą smulkiam verslui – kortelių skaitytuvą išmaniajam telefonui.
 
Išmanusis terminalas – tai įrenginys, kurį naudodami smulkieji prekybininkai suteikia savo klientams atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis paslaugą. Išmanusis terminalas prijungiamas prie prekybininko turimo išmaniojo įrenginio „Bluetooth“ ryšiu. Prekybininkui telieka užtikrinti prieigą prie interneto. Terminalas yra mobilus ir tinka naudoti taksi, parodose ar klientų namuose (pvz., prekybos agentams). Sprendimas puikiai tinka įmonėms, kurios rečiau vykdo atsiskaitymą mokėjimo kortelėmis (pvz., dalyvauja mugėse, miestų šventėse ir pan.).

Įsigiję išmanųjį skaitytuvą ir norėdami priimti atsiskaitymus kortelėmis, prekybininkai turi sudaryti su „Swedbank“ atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis paslaugos sutartį.

Išmanųjį terminalą galima naudoti bet kurioje vietoje. Investicija vienkartinė – įsigijus skaitytuvą nėra taikomi skaitytuvo nuomos ar įrengimo mokesčiai.  Terminalas suderinamas su „iOS“ ir „Android“ išmaniųjų įrenginių operacinėmis sistemomis.

Naudojimas nesudėtingas. Prekybininkas įveda sumą savo išmaniajame įrenginyje per „Swedbank“ programėlę. Klientas įdeda kortelę į išmanųjį terminalą ir surenka PIN kodą. Mokėjimas atliktas. Prekybininkas gali siųsti čekius klientui elektroniniu paštu ar SMS.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos