baneris leidinys

Į savivaldybės tarybą kreipėsi Mindaugas Šimaitis, prašydamas 50 proc. sumažinti žemės nuomos mokestį už nuomojamus 9 žemės sklypus. Tarybos nariai nusprendė jo prašymo netenkinti.

M. Šimaičio prašyme buvo aiškinama, kad 9 nuomojami žemės sklypai, esantys Nemuno lankose, Kidulių seniūnijoje (bendras jų plotas daugiau nei 45 ha), neatspindi tikros žemės vertės. Komitetų posėdžiuose buvo įvardintas ir tas motyvas, kad žemė užliejama.
 
„Man atrodo, kad šitos lengvatos apskritai prasilenkia su bet kokia logika, nes laikyti 28 ha užliejamose pievose, tai klausimas, kam tam žmogui apskritai jų reikia, jeigu ekonominės veiklos neina vykdyti. Galbūt tada veiklą turi vykdyti tie, kurie sugebės tai daryti“, – posėdžio metu kalbėjo Laurynas Suodaitis.

Aušrelė Pukinskienė priminė, jog buvo gautos ir prašytos ataskaitos, kurios rodo, kad ūkininko veikla pelninga, ir ji mano, kad žemės nuomos mokesčio mažinimas yra netikslingas. Tarybos nariai, ko gero, buvo tokios pačios nuomonės, nes nusprendė mokesčio nemažinti. Tiesa, minėtas asmuo dar nėra mokesčio sumokėjęs už 2016 m. Jei mokestis būtų sumažintas, į savivaldybės biudžetą nebūtų gauta 655 eurai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos