baneris leidinys

subway
Nuotr. Balandžio 7–9 dienomis nepraleiskite galimybės atrasti naujus skonius ir dalelę amerikietiškos virtuvės, nes „Subway” atidarymo proga PERKANT VIENĄ SUMUŠTINĮ GAUSITE ANTRĄJĮ DOVANŲ!!!


„Subway”, didžiausias pasaulyje greito maisto restoranų tinklas, valdantis daugiau nei 44 tūkstančius užkandinių 112-oje šalių, atrado Kauno, Kėdainių, Klaipėdos ir Vilniaus miestus kaip puikią vietą tolesnei savo verslo plėtrai Europoje. Kelrodžiu Lietuvoje amerikiečiams tapo šakiečių įmonė.
 
Pastaruoju metu Lietuva sulaukia vis daugiau pasaulinio garso prekių ženklų bei tarptautinių įmonių dėmėsio. Prieš keletą metų duris mūsų šalyje atvėrė H&M, Ikea, Lidl bei kitos žinomos įmonės. Tai rodo, jog Lietuvos vardas pasaulyje yra žinomas, taip pat daugėja investicijų iš užsienio bei yra kuriamos naujos darbo vietos, taikomi aukšti kokybės standartai. Ne išimtis ir „Subway” restoranų tinklas, savo klientams siūlantis aukščiausios kokybės maistą jau daugiau nei 50 metų.

„Subway” istorija siekia septintojo dešimtmečio vidurį, kai Konektikuto valstijos Bridžporto mieste vaikinas, vardu Fredas DeLukas, pasiskolino iš savo draugo Piterio Bako tūkstantį dolerių ir atidarė sumuštinių restoraną, stengdamasis užsidirbti medicinos studijoms. Verslas sekėsi puikiai, buvo atidaromi vis nauji restoranai visoje Amerikoje. Dabar „Subway” yra didžiausias pasaulyje restoranų tinklas, valdantis daugiau nei 44 tūkstančius restoranų 108 šalyse. Žinomas verslo žurnalas „Entrepreneur” įmonei skyrė antrąją vietą „Sparčiausiai plintančio prekės ženklo pasaulyje” kategorijoje.

„Subway” greitojo maisto restoranus galima aplankyti Kaune, Klaipėdoje bei Vilniuje. Naujausias iš jų – Kėdainiuose, Aristavos kaime, „Via Baltika" pakelėje, kuriam duris į Lietuvos rinką atvėrė šakiečių įmonė „Gelvybė”. Inovatyviais sprendimais bei naujų prekės ženklų pasiūla garsėjanti šakiečių bendrovė Lietuvoje taip pat atidarė populiariausią Estijos degalinių tinklo „Olerex” degalinę. Šioje vietoje ir įsikurs „Subway” restoranas, garsėjantis kokybe, šviežiais ingredientais ir suderintais skoniais.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos