baneris leidinys

Nuo rugpjūčio 29 d. UAB „Šakių komunalinis ūkis“ nedirba direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Viltrakis. Per trejų metų įmonės gyvavimo laiką M. Viltrakis iš darbo atleidžiamas antrąkart.

Tiesa, pirmą kartą M. Viltrakio atleidimo iš darbo aplinkybes gvildeno teismas. Jis po teisminių procesų buvo grąžintas į darbą – įrodyta, kad atleidimas buvo neteisėtas. Tačiau „Šakių komunalinio ūkio“ direktorius Darius Mikelionis nuolat įvairių posėdžių metu akcentuodavo, kad ši pareigybė nereikalinga, o darbo vietos išlaikymas atsieina didžiulius pinigus.
 
Situaciją komentuodami savivaldybės administracijos vadovai sakė, kad M. Viltrakio atleidimas jiems žinomas. Meras Edgaras Pilypaitis priminė, kad net įmonės gelbėjimo plane D. Mikelionis buvo nurodęs, kad pavaduotojo pareigybė jam nereikalinga ir yra našta (apie 18 tūkst. eurų per metus).

„Jeigu direktorius pateikia įmonės gelbėjimo planą, bet nieko nedaro, tada mes nuimam direktorių. Tai štai – reikėjo jam pasirinkti, ką daryti“, – komentavo rajono vadovas.

Mero pavaduotojas Bernardinas Petras Vainius vylėsi, kad nereikės ilgai laukti ir kitų D. Mikelionio paties pasirengtų gelbėjimo plano punktų įgyvendinimo, nes kol kas situacija sunkiai juda iš mirties taško.

Tarp įmonės vadovo nusimatytų „gelbėjimo darbų“ – ir paslaugų plėtra (mąstoma įsigyti gatvių valymo technikos, galbūt perimti daugiabučių namų karšto vandens ir šildymo sistemų techninę priežiūrą, viešųjų pastatų renovaciją ir pan.)

Pasak administracijos direktoriaus Dainiaus Grincevičiaus, lygiai tokį patį gelbėjimo planą turi parengti ir UAB „Šakių vandenys“ direktorius Kęstutis Vilkauskas, nes situacija čia taip pat prasta.

„Reikia imtis ryžtingų priemonių pačiam vadovui, o ne nuolat klaust, ką daryt. Kai atėjo naujas vadovas, buvo sumažinti visi nuostoliai. Pradėjo nuo nulio, o dabar kiekvieną mėnesį grubiai po 12 tūkst. eurų nuostolis“, – apie situaciją „Šakių vandenyse“ kalbėjo D. Grincevičius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos