baneris leidinys

ragaucius produktai
Nuotr. „Ragaučiaus“ produktų linija startavo su keletu autentiškų produktų, kurie gaminami „Gulbelei“ bendradarbiaujant su vietiniais ūkininkais bei kepėjais.

Didžiausias Šakių krašto parduotuvių tinklas „Gulbelė“ tapo ne tik pardavėju, bet ir kūrėju. Rajono gyventojams jau yra siūlomi autentiški „Ragaučiaus“ prekės ženklo gaminiai, kurti derinant išsaugotas senolių tradicijas ir šiuolaikinių vartotojų lūkesčius. Pasak „Gulbelės“ vadovo Arūno Tarnausko, naujoji produktų linija padės mažiesiems ūkininkams pasiekti vartotojus, o pastariesiems suteiks progą įsigyti autentiškų, tačiau moderniai patiekiamų produktų.
 
60 „Gulbelės“ tinklo parduotuvių vadovo teigimu, kuriant „Ragaučiaus“ liniją siekta ne tik puoselėti lietuviškas kulinarines tradicijas bei aktyviau bendradarbiauti su vietiniais gamintojais, bet ir parodyti pagarbą savam kraštui. Autentiškumą vertina ir vartotojai, aktyviai reikšdami norą asortimente matyti daugiau tokių produktų, kurių nėra kituose tinkluose.

„Vartotojų jau nebestebina galimybė bet kuriuo metų laiku įsigyti vaisių ar kokių kitų egzotiškesnių produktų. Įdomu, kad ieškoma nuo seno mėgstamų gaminių. Tai, regis, paprasti, bet ir ypatingi gaminiai, artimi kiekvienam lietuviui. Neabejojame, kad mūsų klientai netruks pamėgti „Ragaučiaus“ produktus. Savo ruožtu, ketiname ir toliau atsakingai plėsti šią liniją, į jos kūrimą įtraukdami dar daugiau mažųjų ūkininkų“, – tikina  A. Tarnauskas.

„Ragaučiaus“ produktų liniją šiuo metu sudaro rauginti kopūstai su spanguolėmis, batonas, tradicinė, ajerų bei plikyta duona, taip pat neseniai liniją papildė rauginti agurkai ir netrukus parduotuves pasieks arbatiniai sausainiai. Visi produktai gaminami „Gulbelei“ jau ilgus metus bendradarbiaujant su geriausiais krašto kepėjais bei ūkininkais.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos