baneris leidinys

butai
Nuotr. Buvusio banko antrajame aukšte bus gyvenamosios patalpos – iš viso pastate planuojami septyni butai.


Šakių centre įsikūręs DNB banko skyrius duris užvėrė 2016 m. balandį. Vėliau pastatas buvo privatizuotas. Nemažai svarstyta, kas gi galėtų įsikurti miesto centre esančiose patalpose ir jau aiškėja, kokia bus pastato paskirtis.
 
Jau gruodį rašėme, kad, neoficialiomis žiniomis, į šį pastatą planuoja keltis „Sodros“ Šakių skyrius, vyksta derybos su savininku. Jei tikėti kalbomis, „Sodros“ pastate vėl galėtų būti viešbutis.

Neseniai viešojoje erdvėje pasirodė informacija, kad antrajame buvusio banko pastato aukšte bus gyvenamosios patalpos, vienas butas jau pardavinėjamas. Pastate, kaip skelbiama, numatoma įrengti septynis šiuolaikiškus, skirtingos kvadratūros butus su daline apdaila – keturis antrame aukšte ir tris mansardoje. Įėjimas į butus bus iš kiemo pusės. Žadama, kad butuose bus internetas, kabelinės televizijos bei telefono linijų įvadai. Skelbiama, kad pastatas bus apšiltintas, jo prieigas stebės vaizdo kameros. Šiuo metu vieno kambario pardavinėjamo buto kaina – beveik 28 tūkst. eurų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos