baneris leidinys

Gegužės 25 d. posėdžiavusi rajono savivaldybės taryba skyrė Smulkaus ir vidutinio verslo plėtros fondo paramą 11-ai verslo subjektų. Jiems buvo išdalyta daugiau nei 10,5 tūkst. eurų suma.

Kadangi šiame kvietime buvo sulaukta rekordinio skaičiaus paraiškų, o prašoma suma buvo didesnė nei leido fondo galimybės, Verslo plėtros taryba tik iš dalies tenkino prašomos paramos finansavimą. Tad daugeliui verslo subjektų jis sumažėjo beveik per pusę.
 
Tokiam sprendimui paprieštaravo tarybos narė Raminta Jakelaitienė, kurios manymu, fondo lėšų trūkumas nėra pagrindas skirti mažesnę paramą nei numatyta nuostatuose. Ji siūlė fondui ieškoti didesnio finansavimo, kad nebūtų nuvilti jaunųjų rajono verslininkų lūkesčiai.

Iš dalies buvo patenkinta Rimanto Kybarto paraiška, skiriant jam 2 tūkst. eurų įrangos įsigijimui kompensuoti. Pareiškėjas sėkmingai vykdo individualią statybinę tinkavimo veiklą, o nuo šių metų suplanavo ir plėtrą, papildydamas savo veiklą dažymu ir stiklinimu, kad būtų išvengta sezoniškumo.

UAB „Ramzida“ taip pat buvo skirta 2 tūkst. eurų parama įrangos įsigijimui kompensuoti – įmonė įsigijo transporto priemonę, su kuria dirba vienas akcininkas pagal darbo sutartį, o jaunas įmonės vadovas baigia logistikos studijas ir planuoja ne tik vadovauti, bet ir pats užsiimti krovinių logistika.

UAB „Baltic Speed“ paramos prašymas patenkintas tik iš dalies – skirta 1,5 tūkst. eurų. Įmonė įsigijo kompiuterį su serveriu ir transporto valdymo programa, sukūrė dvi darbo vietas bei planuoja mūsų rajono verslo subjektams pasiūlyti kvalifikuotas transporto logistikos paslaugas, kurias dabar įmonė perka iš kitų teikėjų.

Verslo plėtros taryba pritarė Andriaus Matusevičiaus pateiktai verslo idėjai ir skyrė 4 tūkst. eurų finansavimą. Pareiškėjas planuoja užsiimti metalizuoto plastiko, metalo, stiklo, medienos, odos graviravimu, pjaustymu, markiravimu. Jis ketina gaminti suvenyrus ir jau vykdo derybas su užsakovais iš Maltos. Jam talkins ir gaminių dizainą kurs kitas šakietis – idėjos bendraautorius.

Taip pat nuspręsta finansuoti įmonės įsteigimo išlaidas septyniems pareiškėjams, kurie deklaravę gyvenamąją vietą mūsų rajone ir jų veikla bus susijusi su rajonu.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos