baneris leidinys

„Verslo žinios“ skelbia, kad Šakių UAB „Gulbelė“, turinti maisto produktų parduotuvių tinklą, pastaruoju metu gerokai padidino sezoninių prekių, susijusių su šiltuoju metų laiku, pardavimus. Pasirodo, geras oras turėjo teigiamos įtakos mažmenininkų gegužės mėnesio apyvartai.

„Gegužės mėnesio apyvarta, lyginant su praėjusiais metais, ūgtelėjo apie 10 proc., – pasakoja verslo portalui Arūnas Tarnauskas, „Gulbelės“ įkūrėjas ir vadovas. – Pagrindinė priežastis, dėl kurios taip nutiko, – dėl gero oro smarkiai pakilę tokių prekių kaip ledai ar nealkoholiniai gėrimai pardavimai.“
 
Pasak pašnekovo, ledų pardavimai, lyginant su praėjusiais metais, padvigubėjo, nealkoholinių gėrimų prekyba ūgtelėjo apie 30 proc.

„Įdomu tai, kad net 4 kartus pašoko nealkoholinio alaus pardavimai, – stebisi įmonės vadovas. – Šios prekės anksčiau būdavo parduodama mažai, manau, kad toks augimas yra sukeltas gero oro ir alkoholio prekybos apribojimų kombinacijos.“

Skelbiama, kad 2017m. „Gulbelės“ apyvarta, skaičiuojant be PVM, siekė 30,6 mln. eurų, augimas siekė 7 proc., šiemet įmonės vadovas planuoja 10 proc. augimą.

„Dalis augimo – dėl to, kad šiek tiek brangsta prekės, dalis – dėl to, kad gyventojai daugiau perka, – vertina A. Tarnauskas. – Bet mažmenos įmonėms, dirbančioms provincijoje, reikia kompensuoti ir pirkėjų skaičiaus mažėjimą. Mūsų regione jis per metus sumažėjo 7 proc. Priežastis – net tik emigracija, bet ir migracija į Lietuvos didmiesčius. O senesni gyventojai tiesiog miršta.“

 „Gulbelė“ turi planų per metus atidaryti 3–5 naujas parduotuves, bet konkrečių susitarimų dėl to dar nėra. Kol kas įmonė rekonstruoja dalį savo parduotuvių – daugiausia tai pernai iš Tauragės UAB „Molupis“ įsigytos parduotuvės. Dvi parduotuvės jau rekonstruotos.

„Gulbelė“, kurioje dirba apie 450 darbuotojų, daugumą savo parduotuvių turi Marijampolės ir Tauragės apskrityse, šiek tiek jų yra ir Kauno bei Šiaulių apskrityse.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos