baneris leidinys

Birželio 11 d. Šakių rajono savivaldybės administracija gavo UAB „Antano Rinkevičiaus valymo įrenginiai“ raštą, kuriame prašoma gera valia atlyginti patirtus bendrovės nuostolius – daugiau nei 167 tūkst. eurų.

Meras Edgaras Pilypaitis informavo, kad pateikė bendrovės direktoriui Edmundui Rinkevičiui atsakymą, kuriame paaiškino, kad biudžetas tvirtinamas kartą per metus ir dabar tokių pinigų nėra.
 
„Tai nėra mero vienasmenė kompetencija, kreipimasis persiųstas tarybos nariams“, – sakė rajono vadovas.

Primename, kad privačiai valymo įrenginių bendrovei prašoma atlyginti už patirtus nuostolius nuo 2015 m. liepos 1 d. iki 2018 m. sausio 25 d. UAB „Antano Rinkevičiaus valymo įrenginiai“ nuotekų trasa užbetonuota 2015m. birželio 30 d., nes Gelgaudiškyje pradėjo veikti nauji, UAB „Šakių vandenys“ priklausantys valymo įrenginiai. Meras svarstė: ko gero, reikės rimtų teisininkų konsultacijos, kad šie išaiškintų, ar tikrai viskas buvo padaryta ir savivaldybėje, ar tikrai nepažeisti įstatymai. Jam nesuprantama, kodėl nuostolius prašoma atlyginti būtent iki to laiko, o ne ilgiau.

„Čia „myliu nemyliu“ arba „man atrodo“ principas nesuveikia, kad nepasidarytume dar daugiau klaidų. Turime būti atsakingi, nes yra noras pasipelnyti viešojo sektoriaus sąskaita“, – mintimis dalijo E. Pilypaitis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos