baneris leidinys

Praėjusią savaitę savivaldybės Ūkio, architektūros ir investicijų skyriaus vedėjas Arvydas Šlėderis vyko į Vilnių, kur su Valstybine kainų ir energetikos kontrolės komisija dar kartą apsvarstė situaciją dėl UAB „Šakių šilumos tinklai“ ūkio.

Anot skyriaus vedėjo, su komisijos nariais buvo aptarti du klausimai. Pirmas – dėl šilumos kainos nustatymo ateinantiems metams. Antras – kad investicijos, kurios buvo padarytos dar 2014 m., kontrolės komisijos būtų pripažintos kaip bendrovės investicijos.
 
Aptariant antrąjį klausimą, kaip sako A. Šlėderis, kontrolės komisija jau dabar daro pakeitimus ir žada padarytas „Šakių šilumos tinklų“ investicijas į bendrovę 2014 m. pripažinti, kad tai yra pačios bendrovės investicijos į savo ūkį, nes iki šiol už jas bendrovė buvo laikoma skolininke.

Dar vienas klausimas, kuris šiuo metu yra aktualus ir susijęs su mūsų rajono bendrove, tai šilumos kainų nustatymas. Kaip ir kasmet, UAB „Šakių šilumos tinklai“ skaičiuoja ir nustato pagal tam tikrus kriterijus būsimus šilumos sezono įkainius, kuriuos tvirtina savivaldybės taryba, o po to toms kainoms dar turi pritarti Valstybine kainų ir energetikos kontrolės komisija. Analizuodama pateiktus UAB „Šakių šilumos tinklai“ įkainius, komisija pastebėjo daug netikslumų ir tokių įkainių neketina tvirtinti. Kaip sako A. Šlėderis, šiuo metu bendrovė turi dar kartą apskaičiuoti ir įvertinti kontrolės komisijos rastus netikslumus, nustatant šilumos įkainius, bei viskas dar kartą turi būti patvirtinta savivaldybės tarybos sprendimu.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos