baneris leidinys

Nors šakiečiai nerimauja, ar bekontaktė plovykla bus statoma miesto centre V. Kudirkos ir Aušros gatvių sankirtoje, daugelis tarybos narių į šią situaciją žiūri gana ramiai.

Jau rašėme, kad šis klausimas gana išsamiai aptartas Peticijų komisijos posėdžio metu, tačiau kreipimosi nepripažinus peticija, o pervadinus į kreipimąsi buvo pageidauta šį klausimą aptarti komitetų posėdžiuose. Štai Ūkio ir verslo komiteto posėdžio metu tarybos nariai kalbėjo, kad nelabai yra ką šiuo klausimu diskutuoti, nes nors šakiečiai nerimsta, surinkta daugiau nei 950 parašų, tačiau jokio oficialaus UAB „Delca invest“ kreipimosi apie planuojamas statybas savivaldybės administracija nėra gavusi.
 
„Aš kol kas labai ramiai į visa tai žiūriu. Taryba, manau, anksčiau laiko tikrai neturėtų svarstyti. Neįvertinus visų ekonominių, politinių, moralinių savybių ir negavus medžiagos, pradėt svarstyt nėra jokios prasmės. Plius, niekas nesiteikė išklausyti antrosios pusės“, –  mintimis dalijosi Romas Pukinskas.

Tad nuspręsta, kad nebus šokama prieš traukinį.

Finansų ir rajono plėtros komiteto metu pasiūlyta organizuoti jungtinį komitetą, į jį sukviesti visas suinteresuotas puses ir kalbėtis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos