baneris leidinys

Spalio 13 d. vykusioje rudens mugėje dalyvavo arti šimto verslininkų – perpus mažiau nei buvo susirinkę į pavasarinę, tačiau mokestis už prekybos vietą nesikeitė. Norintiems prekiauti teko susimokėti po 15 eurų už vietą. Žinoma, užėmus keletą vietų ir piniginę patuštinti teko daugiau. Po mugės pasigirdo kalbų, kad kai kuriems prekybininkams nebuvo pateikti tai įrodantys kvitai.

„Jei mes išrašinėtume ranka kasos kvitukus, tai užtruktume iki vakaro. Kadangi grynuosius pinigus įmušėme į kasos aparatą, jo nešiotis po mugę neina, nes stovi ofise, čekučių visiems mugės prekybininkams neišnešiojome, tačiau juos gali pasiimti visi, kurie tik nori“, – tvirtino Šakių verslo informacijos centro direktorė Daiva Palukaitienė, paklausta, ar tiesa, kad ne visiems prekybininkams buvo pateikti kvitai už sumokėtus pinigus.
 
Pasak jos, daugelis įmonių mokėjo iš anksto pavedimu, o tie, kas atsiskaitė mugės metu grynaisiais ir pasiprašė sąskaitų-faktūrų, prie jų buvo pridėti ir čekiai iš kasos aparato.

„Gal ne visų paklausėme, ar reikia čekučių, bet daugelis privačių asmenų sakė, kad jiems čekučių nereikia, – tvirtino Šakių verslo informacijos centro direktorė. – Ne sau tuos pinigus rinkome. Tegul žmonės negalvoja, kad sau susikrovėme jų pinigus. Viską įmušėme į kasą. Aišku, buvo tokių prekybininkų, kurie vietoj keleto vietų mokesčio siūlė 20 eurų ir sakė, kad čekiuko nereikia. Tačiau centras nėra pelno siekianti organizacija, mes nemokam pelno, PVM ar kitų mokesčių, kad mums būtų aktuali juodoji buhalterija.“

Kaip informavo D. Palukaitienė, čekiai šeštadienį į šiukšlinę niekada neišmetami, kas nori, jų gali pasiprašyti ir pasiimti pirmadienį. Beje, buvo atvejų, kai po mugės į Verslo informavimo centrą atbėgdavo įmonių atstovai pasiprašyti dar ir sąskaitos-faktūros. Jos teigimu, eiti antrą kartą per mugę ir visiems dalyti čekius būtų labai sudėtinga – tuomet lengviau būtų pareikalauti, kad visi susimokėtų iš anksto pavedimu, ir būtų ramu.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos