baneris leidinys

Gegužės 7 d. Kudirkos Naumiesčio seniūnijoje vyko viešas projektinio pasiūlymo dėl hidroelektrinės ir užtvankos ant Šešupės kranto statybų pristatymas. Per penkias dienas UAB „Lithidro“ projektinius pasiūlymus turėjo pateikti savivaldybei, tačiau kreipimosi negauta iki šiol, o pritarimo projektiniams pasiūlymams bendrovė paprašė elektroninėje erdvėje.

Pasak savivaldybės Ūkio, architektūros ir investicijų skyriaus vedėjo Arvydo Šlėderio, kadangi į „Infostatybą“ buvo įkeltas UAB „Lithidro“ prašymas dėl pritarimo projektiniams pasiūlymams ir savivaldybė į tai turi sureaguoti, atsakymas duotas neigiamas.
 
„Šiuo metu vyksta teisminiai procesai dėl savivaldybės ilgalaikio materialiojo turto nuomos sutarties (2009-08-12) pripažinimo negaliojančia. Tad kol neįsiteisės teismo sprendimas, „Lithidro“ pateiktiems Kudirkos Naumiesčio hidroelektrinės statybos projektiniams pasiūlymams pritarti negalima“, – įsitikinęs A. Šlėderis.

Teismų duris varsto ir į užtvanką pretenduojantys bei šašlykinę įsigiję tauragiškiai Remigijus Balašaitis su žmona. Ūkio, architektūros ir investicijų skyriaus vedėjo nuomone, tikslo pastatyti hidroelektrinę neturi nė vienas.

„Jei interesas būtų pastatyti, tikrai būtų galima rasti galimybių tartis, o kai nenori, ieškai priežasčių ir kabliukų. Nežinau, kokie jų tikslai, bet savivaldybė tarp jų lyg ta karšta bulvė. Gal klystu, bet man taip atrodo“, – mintimis apie daugybę metų neišsprendžiamą situaciją dėl hidroelektrinės statybos Kudirkos Naumiestyje dalijosi A. Šlėderis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos