baneris leidinys

darbininkai ant stogo
Nuotr. Šakių mieste Kęstučio g. 26 renovuojamo namo statybininkai elgiasi neįprastai – ant žemės vaikšto su šalmais, o ant stogo lipa dirbti be apsaugos priemonių.


Nepraėjo nė geras mėnesis nuo tada, kai vienoje Šakių miesto statybų aikštelių per nelaimingą atsitikimą žuvo žmogus, gyventojai vėl stebisi vaizdais, kurie vyksta jų panosėje, tik kitoje statybvietėje. Pačiame mieto centre, Kęstučio gatvėje, ant keičiamo medinio namo stogo darbus atliekantys statybininkai vaikšto be šalmų, o apačioje, sako, sukiojasi su šalmais.
 
„Kiek dar žmonių turės žūti statybų aikštelėse, kol kas nors tuo pradės rūpintis?“ – kelia klausimą praeiviai.

Šį remontuojamą namą administruoja UAB „Nemuno būstas“, kuri ir yra pasamdžiusi rangovų įmonę iš Jurbarko stogo keitimo darbams atlikti. Susisiekus su UAB „Nemuno būstas“ pastatų administravimo vadybininke Aušra Valinskyte, ji patvirtino, kad bendru daugiabučio namo gyventojų susitarimu buvo nuspręsta pakeisti seną stogo dangą. Šiems veiksmams dar turėjo pritarti ir rajono savivaldybės administracija, nes daugiabutyje yra ir du socialiniai būstai.

„Rangovai, kurie atlieka darbus, yra bendradarbiavę su jų įmone jau ne kartą ir dirbę kituose objektuose, savo darbus atlieka nepriekaištingai“, – teigia A. Valinskytė.

Pati vadybininkė yra taip pat ne kartą buvusi dabartinėje statybų aikštelėje ir nepastebėjusi jokių nesklandumų. kalbėdama apie specialių apsaugos priemonių statybvietėje naudojimą, A. Valinskytė sako, kad gal kada darbininkai ir neužsideda šalmo, kai reikia ką nors į viršų nešti, kai tai  trukdo darbams, bet iš principo dirba visi su specialiomis apsaugos priemonėmis. Paprašius pasakyti rangovų įmonės atsakingų asmenų kontaktus ir pačios įmonės pavadinimą, A. Valinskytė tai padaryti atsisakė. Ji argumentavo tuo, jog žinanti vietinės žiniasklaidos darbo principus – rašyti esą tikrovės neatitinkančius dalykus, todėl nenori, kad nukentėtų rangovų įmonė, kuri puikiai su jais bendradarbiauja.

 Ar žmogaus gyvybė rūpi tik pro šalį einantiems ir važiuojantiems neabejingiems piliečiams?

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos