baneris leidinys

Pirmadienį iki 12 val. vyko konkursas dėl Gelgaudiškio dvaro nuomos. Sulaukta vienos paraiškos.

Pasak dvaro nuomos komisijos pirmininkės, administracijos direktoriaus pavaduotojos Ilonos Šeflerienės, gauta paraiška atitiko visus keliamus reikalavimus, dvarą antradienį apsižiūrėjo ir galimi jo nuomininkai.

„Jei tikrai viskas tiks ir atitiks, nuomininkas nepersigalvos, teiksime artimiausiam tarybos posėdžiui“, – sakė I. Šeflerienė.
 
Pagal pakeistas dvaro nuomos konkurso sąlygas investicijų dydis nuo 500 tūkst. eurų sumažintas iki 300 tūkst. eurų. Būtent tokią sumą į dvarą turėtų investuoti galimas nuomininkas. Tiesa, anksčiau suma buvo dar didesnė.

I. Šeflerienė neatskleidė, kas yra paraišką pateikęs asmuo, tik užsiminė, kad nė vienas iš anksčiau minėtų bei besidomėjusių.

„Tai tikrai netikėta ir anksčiau neįvardinta“, – nedaugžodžiavo pašnekovė ir vylėsi, kad savivaldybė išvengs 2,5 mln. eurų baudos.

Tiesa, tam tikros sankcijos visgi gali būti, nes netgi dvarą išnuomojus apskritai ne visi numatyti bei užsibrėžti rodikliai šiame objekte buvo pasiekti.

Dvarą išsinuomoję verslininkai čia galės vykdyti maitinimo, turizmo ar kitokią veiklą. Pagal sutartyje nustatytas sąlygas galės naudotis ir dalimi kitų sodybos teritorijoje esančių patalpų. Dvaras išnuomojamas 50-čiai metų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos