baneris leidinys

Vasario 26 d. Šakių krašto vietos veiklos grupės (VVG) valdybos nariai vykusiame posėdyje apsvarstė vietos projekto pareiškėjo UAB „Atmeta“ gautą paklausimą, kuriuo pareiškėjas prašo pagrįsti, kodėl buvo atmesta projekto paraiška.

Dar sausio mėnesį net du kartus susirinkę Šakių krašto VVG projektų atrankos komiteto nariai  nusprendė neteikti Kriūkuose registruotos UAB „Atmeta“ projekto tolimesnei Nacionalinės mokėjimo agentūros patikrai. Bendrovė šiuo projektu rajone norėjo sukurti paslaugą „Meistras į namus“.
 
Pasak Šakių VVG darbuotojos, Vietos plėtros strategijos finansininkės Alinos Baltrušaitienės, po paskutinio posėdžio, vykusio sausio 22 d., komisijos narių atsakymas, kodėl projektas nebus teikiamas tolimesniam vertinimui, raštiškai buvo pateiktas pareiškėjui. Projekto pareiškėjas (UAB „Atmeta“) kreipėsi į Šakių krašto VVG su paklausimu, ar pagrįstai, argumentuotai komisija projekto paraišką atmetė.

Bendrovės vadovas Arijus Jakelaitis yra VVG pirmininkės sutuoktinis, todėl R. Jakelaitienė, svarstant paklausimą vasario 26 d. posėdyje, nuo šio klausimo nusišalino.

Pasak A. Baltrušaitienės, VVG valdyba dar kartą diskutavo dėl šio projekto ir sprendimo nepakeitė, o bendrovei „Atmeta“ pateiks atsakymą, kuris, anot A. Baltrušaitienės, dar labiau bus pagrįstas, kas galbūt pareiškėjui nebuvo aišku.

„Projektų atrankos komiteto nariams kilo klausimų, ar minėtas projektas tikrai yra inovatyvus, ar veikla bus vykdoma mūsų rajone, ar tas projektas bus gyvybingas. Balai duodami už jaunų žmonių įdarbinimą, socialinę atskirtį patiriančių asmenų įtraukimą į darbo rinką ir kita“, – aiškino A. Baltrušaitienė ir priminė, kad pretendentai paramai gauti gali teikti paraiškas kitam kvietimui vietos projektų finansavimui.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos