baneris leidinys

Iki balandžio vidurio keturių daugiabučių namų gyventojai, kurie vis dar nebuvo gavę sąskaitų už renovacijos procesą, galų gale sužinos, kokios įmokos jų laukia.

Kaip teigia UAB „Šakių komunalinis ūkis“ direktorius Algirdas Naujokaitis, šiuo metu yra daromi penkių daugiabučių namų mokėjimų skaičiavimai, o keturi iš jų jau iki balandžio 10d. sužinos paskolų dydį bei kiek jiems prikapsėjo delspinigių už tą laikotarpį, kol jie, renovacijai pasibaigus, iš administratoriaus nesulaukė skaičiavimų. Keturiems daugiabučiams namams šiuo metu jau skaičiuojamos paskolos įmokos, sudarinėjami mokėjimo grafikai ir gyventojai netrukus sulauks sąskaitų: tai du daugiabučiai namai Lekėčiuose (Kauno g. 15 ir Kauno g. 15B) bei Šakiuose (V. Kudirkos g. 80 ir V. Kudirkos g. 82B). Anot direktoriaus, renovuoto Šakių miesto V. Kudirkos g. 82A  namo gyventojams dar nėra atliekami paskolos įmokos skaičiavimai, nes Būsto energijos taupymo agentūra dar nėra padariusi finansinio pavedimo paskolą renovacijai suteikusiam bankui. Tačiau A. Naujokaitis sako, kad ir „šio namo reikalai jau yra procese“ bei netrukus bus atlikti skaičiavimai paskutiniam rajone renovuotam ir priduotam daugiabučiam namui (iš viso jų buvo 12).
 
Kai kurių renovuotų daugiabučių namų paskolos apskaičiavimo terminas truko kone dvejus metus, per tą laiką žmonėms kapsėjo delspinigiai. Kol gyventojai negavo sąskaitų, jie nežino, kiek jiem papildomai kainuos toks užtęstas procesas, bet manoma, kad papildomai vienam butui gali tekti susimokėti nuo 300 iki 600 eurų delspinigių (delspinigių dydis priklausys nuo to,  kokį rekonstrukcijos planą jie buvo pasirinkę, ir nuo to, kada buvo baigta renovacija bei padaryti pirmieji mokėjimai bankui). Nors minėti daugiabučiai namai buvo baigti renovuoti dar 2017 m. gruodį, o pastatai oficialiai priduoti iš karto po darbų baigties, tačiau dėl agentūrai administratoriaus nuolatos pateikiamų netikslių duomenų ir kitų veiksnių paskolos apskaičiavimo procesas užtruko kone dvejus metus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos