baneris leidinys

pukinskiene
Nuotr. Apie Kreditoa unijos veiklą bei siekius kalbėjo valdybos pirmininkė Aušrelė Pukinskienė.


Kovo 29 d. kredito unija „Zanavykų bankelis“ sukvietė savo narius į ataskaitinį susirinkimą, kuriame pasidžiaugta, kad 2018 metais iškelti uždaviniai buvo pasiekti.
 
Pagal narių skaičių ir turimus aktyvus „Zanavykų bankelis“ 2018 m. išliko tarp didžiausių Lietuvos ir naujos centrinės kredito unijos KREDA sistemai priklausančių unijų. „Zanavykų bankelis“ valdo 18,4 mln. eurų turtą, iš jų 6,7 mln. eurų paskolų, ir vienija 4 tūkst. 451 narį (pernai įstojo 83). Pasak kredito unijos valdybos pirmininkės Aušrelės Pukinskienės, šiais metais vėl keliamas iššūkis – pasiekti 20 mln. aktyvą.

Kredito unija „Zanavykų bankelis“ pajėgus suteikti daugiau paskolų. Norėtų pasiekti 8 mln. eurų. Dėl to 2018 m. lapkričio 16 d. priimtas sprendimas suteikti paskolas naujiems ir esamiems kredito unijos nariams įsigyti žemės ūkio techniką iš UAB „Dojus Agro“ iki 60 mėn. be papildomo pajaus.

Pasak A. Pukinskienės, praėjusiais metais teko imtis kai kurių ryžtingų, gal net nepopuliarių sprendimų: po daugiametės veiklos analizės buvo nutarta nuo 2018 m. birželio 1 d. uždaryti struktūrinius padalinius – nutolusias kasas – Lekėčiuose ir Kriūkuose.

„Nors buvome gavę pageidavimą palikti kasą Lekėčiuose, bet liūdniausia, kad naujų narių įstoti į bankelį neatsirado“, – svarstė A. Pukinskienė.

Anot A. Pukinskienės, parėjusiais metais darbuotojams teko gilintis į Asmens duomenų tvarkymo taisykles, tačiau administracija yra pakankamai kompetentinga, patirties sėmėsi mokymuose.

„Esminis ir svarbiausias dalykas, kad Zanavykų bankelis – vienintelė finansų įstaiga, esanti taip arti rajono žmonių. Aptarnaujame  klientus visomis darbo dienomis ir valandomis bankelyje, jaučiame, kaip ypač nutolusiose kasose Kudirkos Naumiestyje ir Barzduose žmonėms reikalingas socialinis bendravimas, siekiame, kad mūsų darbuotojai įsiklausytų į kiekvieno nario pageidavimus ir lūkesčius“, – sakė A. Pukinskienė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos