baneris leidinys

muge pavasaryje
Nuotr. Tradicinėje mugėje netrūko nei įvairiausią produkciją siūlančių prekybininkų, nei pasidairyti ar kažką įsigyti norinčių mugės dalyvių.


Praėjusį šeštadienį Šakiuose šurmuliavo tradicinė pavasarinė mugė „Žemei bundant“. Nežinia, ar čia pavasariškas oras, ar noras greičiau pradėti žemės darbus nulėmė, kad mugė vyko anksčiau nei įprastai. Nepaisant to, netrūko nei dalyvių, nei pirkėjų.
 
Pasak pavasarinės mugės organizatorės, Šakių verslo informacijos centro direktorės Daivos Palukaitienės, šiemet renginyje sulaukta 150 prekybininkų. Tiesa, pernykščio rekordinio dalyvių skaičiaus pasiekti nepavyko (pernai mugėje dalyvavo per 200 prekybininkių). Galbūt koją pakišo Kaune vykusi mugė, tačiau ir pas mus prekystaliai lūžo nuo visokiausių gėrybių, o medelynų atstovai pirkėjus viliojo retesnių rūšių medelių, krūmų ir gėlių sodinukais.

Prekiautojai, įsitaisę abipus Nepriklausomybės gatvės bei užėmę kampą Bažnyčios gatvės, kviesdami įsigyti sodinukų ar visokių gardumynų šūkaliojo garsiau vieni už kitus. Pirmą kartą Šakiuose buvo galima išvysti ąžuolines bačkas, kuriomis prekiavo šalčininkiečiai, įsigyti žvėrienos konservų, atvežtų iš Plungės. Akimirksniu buvo išpirkti UAB „Dalelė Gruzijos“ chačapuriai ir kiti duonos gaminiai.

Nors prekių pasirinkimas buvo didelis – nuo rūkytos mėsos iki dekoratyvinių krūmų – smalsuolius labiausiai domino gėlių sodinukai ir dekoratyviniai augalai, kuriuos dabar jau pats metas sodinti. Greičiausiai buvo išgraibstyti rododendrų ir azalijų krūmai, o didžiuliais žiedais pražydusių kamelijų visiems norintiems net ir neužteko. Teko tartis su prekybininkais dėl individualių pristatymų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos