baneris leidinys

naujokaitis algirdas
Nuotr. „Tai labai asmeniniai dalykai ir aš nekomentuosiu. Trauktis iš užimamų pareigų – mano asmeninis sprendimas.“,– Algirdas Naujokaitis.

Nuo balandžio 8 d. UAB „Šakių komunalinis ūkis“ lieka be direktoriaus – nuo 2018 m. gegužės 28d. šias pareigas ėjęs Algirdas Naujokaitis pranešė, kad traukiasi iš užimamų pareigų.


Tiems, kurie stebėjo šios įmonės veiklą nuo pat jos sukūrimo pradžios, žinia apie direktoriaus pasitraukimą gal ir nebuvo labai netikėta – jauniausia savivaldybės įmonė finansiškai šlubavo visą laiką. Vienuolika mėnesių vadovavęs A. Naujokaitis nusprendė trauktis iš pareigų, nors pradėjęs vadovauti turėjo didelių ambicijų kažką keisti ir vesti įmonę iš duobės. Priežasties, kodėl pasitraukė iš užimamų pareigų, pats A. Naujokaitis nekomentuoja: „Tai labai asmeniniai dalykai ir aš nekomentuosiu. Trauktis iš užimamų pareigų – mano asmeninis sprendimas.“
 
Savivaldybės administracijos direktoriui Dainiui Grincevičiui prašymą išeiti iš darbo savo noru A. Naujokaitis įteikė dar ankstų balandžio 4-osios rytą. Anot  D. Grincevičiaus, jis direktoriaus prašymą patenkino. Iš pareigų pasitraukiantis vadovas ne tik pats situacijos nekomentavo, bet ir prašė administracijos direktoriaus viešai nekomentuoti jo apsisprendimo priežasčių. Tačiau, pasak administracijos direktoriaus, ne priežastys nulėmė tokį A. Naujokaičio sprendimą ar atvirkščiai – ne direktorius įmonėje lemia jos veiklą, viskas susipynę. Dabar administracijos direktorius ieško laikino vadovo įmonei – pirmumas tos pačios UAB „Šakių komunalinis ūkis“ darbuotojams. Balandžio 8 d. rytą iš dviejų įmonės darbuotojų administracijos direktorius D. Grincevičius dėl pasiūlymo laikinai užimti vadovo pareigas buvo sulaukęs neigiamo atsakymo.

Dar 2017 m. spalio 9 d. taip pat savo noru iš pareigų pasitraukė ir pirmasis jaunos savivaldybės įmonės direktorius Darius Mikelionis, kuris įmonei pradėjo vadovauti vos ją įkūrus 2014 m. gruodžio mėnesį. Tada užtruko beveik devyni mėnesiai, kol įmonei buvo surastas naujas direktorius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos