baneris leidinys

matijosaitis manoukis.lt nuotr
Manoukis.lt nuotr. Medaliu apdovanotas Šakių rajono ūkininkas Juozas Matijošaitis pripažįsta, kad įvertinimas buvo netikėtas, tačiau savo nuopelnų jis nesureikšmina.


Jau aštuntą kartą aktyviems kaimo labui dirbantiems žmonėms įteikti apdovanojimai „Už nuopelnus Lietuvos kaimui“. Tarp pastebėtų bei įvertintų ir Šakių rajono ūkininkas Juozas Matijošaitis.

Praėjusį penktadienį VDU Žemės ūkio akademijoje pagerbti šalies žemės ūkiui nusipelnę mokslininkai, ūkininkai, žemės ūkio konsultantai, kaimo bendruomenių, viešojo sektoriaus atstovai – išdalyti aštuoni ordinai bei medaliai. Apdovanojimus įsteigė Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija (VDU ŽŪA), „Arvi“ įmonių grupė, Baltijos agroverslo institutas, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba (LŽŪKT).

Medaliu apdovanotas ir Šakių rajono (Duobiškių k.) ūkininkas Juozas Matijošaitis. Nors 2006 m. Mykolo Riomerio universitete jis įgijo teisininko specialybę, tačiau savo pašaukimą atrado žemės ūkyje. Net neparagavęs teisininko duonos, nuo 2006 m. padėjo ūkininkauti savo tėvo Antano Matijošaičio ūkyje. Užregistravo 40 ha ūkį ir savarankiškai ūkininkauti pradėjo 2008 m. Pradėjęs nuo cukrinių runkelių auginimo, dabar dirba 1 tūkst. 200 ha, augina žieminius kviečius, žieminius rapsus bei cukrinius runkelius. 2016 m. buvo vienas iš stambiausių (pagal plotus ir išauginamus kiekius) cukrinių runkelių augintojų Lietuvoje. Ūkininkas yra kooperatyvo „Marijampolės regiono cukriniai runkeliai“ valdybos narys.

„Visiems dėkoju už įvertinimą. Mano nuopelnai dar nėra tokie dideli kaip kitų, bet, manau, dar viskas priešakyje – per ateinančius metus nuveiksime dar daug didelių darbų“, – portalui „Mano ūkis“ kalbėjo ūkininkas J. Matijošaitis.

Jis sako nemėgstantis viešumo ir pagyrų, nes tiesiog dirba savo darbą. Paklaustas, kokia situacija ūkyje šiais metais, pašnekovas tikino, kad viskas neblogai, tik gamta nepalanki. Tačiau nosies jaunasis ūkininkas nenukabina ir sako, kad ir ateityje svarbiausias uždavinys dirbti užtikrintai stabiliai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

92

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos