baneris leidinys

Penktadienį vykusiame rajono savivaldybės tarybos posėdyje nuspręsta suteikti Smulkaus ir vidutinio verslo plėtros fondo paramą devyniems rajono verslo subjektams.
    
Rajono savivaldybės taryba pritarė Smulkaus ir vidutinio verslo plėtros fondo nutarimui iš dalies finansuoti įmonės įsteigimo išlaidas penkiems pareiškėjams – Augustui Ramanauskui, Virginijui Venskūnui, Vaidui Mažeikai, Deimantei Širvaitytei ir Vilmai Valaitienei, bet prašomą sumą visiems mažinti iki 150 eurų.
 
Įrangos įsigijimo kompensavimui buvo gautos septynios paraiškos bendrai 16 tūkst. 225 eurų sumai. Kadangi Fondo lėšos ūkio plėtros programoje paskirstytos grąžintinai (20 tūkst. eurų) ir negrąžintinai (15 tūkst. eurų) paramai, šiai priemonei skirtinų pinigų suma labai ribota. Atsižvelgiant į tai buvo nuspręsta tik iš dalies finansuoti keturias iš septynių paraiškų. Rajono savivaldybės taryba pritarė sprendimui MB „Dailiavita“ skirti 1 tūkst. 600 eurų, o MB „Stanvida“ – 1 tūkst. eurų, t.y. apie 50 proc. prašomos sumos, nes verslą sėkmingai vysto jauni žmonės, vyksta plėtra, planuojama kurti naujas darbo vietas.

MB „Vilmos saldumynai“, kuri mini saldumynų kavinukę atsidarė praėjusį šeštadienį, nuspręsta įrangos įsigijimo kompensavimui skirti 450 eurų, o neseniai duris atvėrusiai UAB „Zanavykų klinika“, sukūrusiai net 12 naujų darbo vietų, dėl ribotų Fondo galimybių už įsigytą įrangą kompensuoti 1 tūkst. eurų sumą, t.y. apie 30 proc. prašomos sumos.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos