baneris leidinys

Gegužės 24 d. posėdžiavusi rajono taryba nusprendė perduoti daugiabučių namų atnaujinimo programos įgyvendinimo administravimo funkcijų vykdymą UAB „Šakių šilumos tinklai“. Anot įmonės vadovo Raimundo Rauckio, tarybos sprendimas įsigalios tik nuo liepos 1 d., tačiau dabar vyksta perdavimo procesas.

Daugiabučių namų renovacijos programa yra perimama iš UAB „Šakių komunalinis ūkis“, kuriai šiuo metu taip pat vadovauja R. Rauckis. Kaip sako pats direktorius, renovacijos procesas juda į priekį nepriklausomai nuo to, kuri įmonė administruoja šią programą.
 
„Šiuo metu jau prasidėjo realūs renovacijos darbai Gelgaudiškyje, Suvalkiečių g. 6-ame daugiabutyje. Šešiems daugiabučiams namams nupirkti techniniai darbų projektai, projektuotojai netrukus pradės projektavimo darbus, o dar dešimčiai daugiabučių namų yra tvarkomos finansavimų sutartys“, – renovacijos  procesus aiškino R. Rauckis.

Apie dabar jo valdomą UAB „Šakių komunalinis ūkis“ direktorius sako, kad šiuo metu įmonė ieško galimybių, kaip teikti papildomas paslaugas, kad galėtų užsidirbti pinigų. Sunkus etapas šiai įmonei prasidėjo dar ir dėl to, kad Vyriausybės nutarimu nuo šių metų kovo mėnesio sumažėjo daugiabučių techninės priežiūros tarifas. Pasak direktoriaus, dabar už šią paslaugą surenkama žymiai mažiau pinigų negu anksčiau, o nedideliam rajonui, kuriame nėra daug daugiabučių, surenkamos lėšos yra labai svarbios. Šiuo metu įmonė teikia administravimo paslaugas 108 daugiabučiams namams ir dar dviejų namų gyventojai išreiškė norą perduoti namo administravimą taip pat į šios įmonės rankas. Šiuo metu, pasak direktoriaus R. Rauckio, jokių kardinalių priemonių dėl įmonės veiklos ar struktūros reorganizavimo nebus imtasi, tiesiog ieškoma galimybių, kokias papildomas paslaugas jie galėtų gyventojams teikti, kad užsidirbtų papildomai. Anot direktoriaus, įmonės darbuotojai siūlo gyventojams tokias papildomas paslaugas kaip žolės pjovimas, laiptinių dažymas. Taip pat galvojama, kaip plačiau paskleisti turimo bokštelio nuomos paslaugą, kad ir iš šios priemonės būtų pritraukiama kuo daugiau pinigėlių.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos