baneris leidinys

Paskutiniajame tarybos posėdyje patvirtinta Verslo taryba, kuri savivaldybei yra kaip patariamasis organas su verslu susijusiais klausimais.

Ją sudaro po keturis savivaldybės, verslo ir žemdirbių deleguotus atstovus. Nuo valdžios patvirtinti Edgaras Pilypaitis, Raminta Jakelaitienė, Rasita Grincevičienė ir Tomas Skaizgirys. Nuo verslo tarybai priklausys Vaidas Morkevičius, Arūnas Tarnauskas, Audrius Mockaitis ir Edmundas Rinkevičius. Nuo ūkininkų deleguoti Martynas Miliūnas, Rimantas Valiukas, Ramūnas Kaunas ir Linas Kriaučiūnas.
 
Taip pat šios savivaldybės tarybos įgaliojimų laikui sudaryta ir Verslo plėtros taryba, kurioje – devyni asmenys. Jai priklausys verslininkai A. Tarnauskas, Kristina Vilkelytė ir Loreta Valaitienė, Kredito unijos valdybos pirmininkė Aušrelė Pukinskienė, Užimtumo tarnybos Šakių skyriaus vedėja Aldona Staniulienė, žemdirbių atstovai – R. Valiukas ir R. Kaunas – bei valdžios deleguoti Biudžeto, turto ir strateginio planavimo skyriaus vedėja Egidija Grigaitienė ir tarybos narys Artūras Varankevičius. Verslo plėtros tarybos sudėtis atnaujinama prasidėjus naujai tarybos kadencijai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos