baneris leidinys

verslas sutartis
Bendradarbiavimo sutartį pasirašė (iš kairės) žemdirbių atstovas Rimantas Valiukas, rajono meras Edgaras Pilypaitis ir verslininkų atstovas Arūnas Tarnauskas. D. Pavalkio nuotr.


Praėjusį antradienį trišalę sutartį pasirašė Šakių rajono verslo taryba. Bendradarbiavimą savo parašais patvirtino Šakių rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Šakių atstovybės vadovas Arūnas Tarnauskas ir Šakių rajono žemdirbių asociacijos pirmininkas Rimantas Valiukas.  
 
Meras priminė, kad visi Šakių rajono verslo tarybos posėdžiuose priimti sprendimai yra rekomenduojami savivaldybės tarybai, kuri į tokias išgrynintas, išdiskutuotas, suderintas nuomones visada atsižvelgdavo ir dažnu atveju jų net nekvestionuodavo. Todėl tai Verslo tarybos narius įpareigoja girdėti vieniems kitus, kalbėtis ir priimti tokius sprendimus, kurie būtų naudingi ne siauriems kažkieno interesams, o visam rajonui.

Pasak A. Tarnausko, mūsų rajone Verslo taryba dirbo tik pirmus ketverius metus, t.y. praėjusią savivaldybės tarybos kadenciją, tačiau, jo manymu, ši organizacija gali padėti esamiems ir ateinantiems verslams aptarti tam tikrus reikalus, tiek vietos valdžiai, tiek verslininkams ar žemdirbiams rasti bendrus sprendimus.

Pasak R. Valiuko, šį kartą pasirašant sutartį žemdirbiai „pabuvo stabdžiais dėl tam tikrų susiklosčiusių aplinkybių“, tačiau dabar stengsis įrodyti, kad gali dirbti ir mokytis iš savo klaidų.

Posėdžio metu buvo aptartos tarybos veiklos gairės 2019–2020 m. Jose numatyti tokie verslui aktualūs klausimai formuojant savivaldybės biudžetą, kaip investiciniai projektai ir jų finansavimo šaltiniai, Smulkaus ir vidutinio verslo plėtros fondo finansavimas, nekilnojamojo turto mokesčio dalies panaudojimas, Kelių priežiūros ir plėtros programa, žemės mokesčio dalies panaudojimas.

Taip pat nuspręsta Verslo taryboje apsvarstyti savivaldybės nustatomus mokesčius ir lengvatų projektus, savivaldybės įmonių paslaugų verslui tarifus, administracinės naštos verslui mažinimą, procesų teikiant viešąsias paslaugas spartinimą, organizuoti susitikimus su potencialiais investuotojais.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos