baneris leidinys

UAB „Šakių vandenys“ jau antrą kartą skelbia nereikalingo materialiojo turto viešąjį aukcioną. Įmonė nori išparduoti seną automobilių parką. Nors, pasirodo, iš pirmo karto atsikratyti seno laužo ne taip parasta.

Pirmąjį viešąjį aukcioną UAB „Šakių vandenys“ skelbė dar 2019m. spalio 16 d., tačiau tąkart jis neįvyko, o lapkričio 4 d. buvo skelbiamas pakartotinis aukcionas. Įmonė nori parduoti ekskavatorių „EO 2621“, pagamintą 1990 m., automobilį „VW GOLF“, pagamintą 1997 m., krovininį automobilį „Citroen Berlingo“, pagamintą 1997 m., bei du krovininius automobilius „Mercedes Benz 409“, pagamintus 1988 ir 1983 metais. Per pakartotinį aukcioną įmonei pavyko parduoti tik vieną krovininį automobilį „Mercedes Benz 409“, dar keturios transporto priemonės liko įmonės parke laukti kitų aukcionų. Anot įmonės direktoriaus Kęstučio Vilkausko, sena technika išparduodama, nes ji techniškai pasenusi, o per pastaruosius porą metų bendrovė įsigijo naujesnės technikos. Pasak direktoriaus, jam pradėjus vadovauti įmonei traktorius-ekskavatorius jau stovėjo nenaudojamas, todėl visai natūralu, kad jis parduodamas, be to, reikia atnaujinti ir pasenusius lengvuosius bei krovininius automobilius.
 
Kaip sako K. Vilkauskas, įmonė be technikos tikrai neliks, nes per pastaruosius dvejus metus yra įsigijusi penkis naujesnius automobilius. 2018 m. įsigijo komercinį automobilį „Opel Combo“, krovininį „Mersedes Benz“, o 2019 m. „VW Transporter“ ir „Opel Combo“, „Fiat Doblo“.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos