baneris leidinys

tv
Ar svarstote apie išmanaus televizoriaus įsigijimą? Jeigu TV jums turi būti daugiau nei vien kabelinių ar palydovinių programų transliacija ir taip pat norite žiūrėti Netflix, žaisti žaidimus, naršyti internete ar veikti įvairiausią kitą veiklą, tada paprastas televizorius neturėtų būti aktualus pirkinys. Sutelkite savo dėmesį į išmaniųjų televizorių (SMART TV) rinką, kur rasite geriausius pasirinkimus. Mes paruošėme jums informatyvų ir glaustą gidą, kurio pagalba bet kurioje interneto ar fizinėje parduotuvėje rasite geriausią išmanųjį televizorių sau!

Pradėkite nuo išmatavimų

Būtinai tiksliai žinokite erdvės, kur bus montuojamas ar statomas televizorius, dydį. Laisvos vietos lentynoje jam turėtų likti bent po 7cm į visas puses (arba sočiai vietos per viršų, arbe per šonus), kad jį galėtumėte įkelti ir iškelti pagal poreikį.
 
Ant sienos montuojamas televizorius neturėtų būti arti durų ar spintos durelių, kurios galėtų jį užkliudyti. Geriausia yra tada, kai aplink TV įrenginį nėra jokių durų ar slankiojančių paviršių, nebent jie uždengia patį televizorių.

Taip pat žinokite ir atstumą, kuris skirs jūsų įprastą žiūrėjimo padėtį ir televizorių. Jeigu, pvz. nuo fotelio iki ekrano yra vos du metrai, pirkti 165cm+ įstrižainės gigantą nebus verta. Tačiau, jeigu atstumas yra virš 5 metrų, bet koks televizorius, su mažesne nei 120cm įstrižaine gali sukelti nepatogumų žiūrint. Paprastai pardavėjai patars šiuo klausimu.

Kiek išmanaus reikia?

Balsu valdomas pultelis? Netflix, Amazon Prime, 3D galimybės, naršymas internete, 4K UHD ir HDR technologijos ir t.t. Visa tai skamba be galo išmaniai, tačiau kiekviena papildoma funkcija padidina ir įrenginio kainą. Turėkite tai omenyje, nes norėdami visko galite ir išleisti viską...

Paprastai galima rasti tai, ko jums tikrai reikia ir pagal šias funkcijas išfiltruoti pasirinkimą. Pvz. https://www.varle.lt/televizoriai/ - net ir labai plačios pasiūlos apsuptyje nesunku filtruoti pagal: ekrano tipą (LED, OLED, QLED...), įstrižainės dydį, maksimalią raišką ir t.t.

Paprastai labiausiai televizoriaus kainą išaugina: QLED bei 4K UHD (ar aukštesnės raiškos) ekranai, balsu valdomas pultas, 3D ekranas, ekrano lenktumas, Android operacinės sistemos privalumai (Google Play).

Ar svarstėte alternatyvas?

Ar žinote, kad net ir senesnis televizorius gali virsti išmaniu? Prijungę SMART TV priedėlį arba papildomą modulį (Amazon Fire, Telia priedėlis, Apple TV) galite mėgautis be galo plačia turinio gama, nebūtinai su nauju televizoriumi.

Tereikia, kad prie televizoriaus pavyktų prijungti išorinį įrenginį ir už gerokai mažesnę sumą bei mėnesinį, abonementinį mokestį galėsite žiūrėti HD kokybės, originalų, naują bei niekur kitur nerodomą turinį. Itin brangiu priedu laikomas Apple TV kainuoja nuo ~150 eurų (bent pusantro karto pigiau nei paprasčiausias, analogiško funkcionalumo išmanus televizorius su nuolaida), o televizijos tiekėjo priedas tekainuoja mėnesinį abonementą.

Tad nepamirškite, kad yra ir galimybė rinktis priedus vietoj naujo televizoriaus.

Lenktas?

Jeigu turite kiek didesnį biudžetą, galite apsvarstyti lenkto Curved televizoriaus įsigijimą. Lenkti ekranai atrodo itin stilingai, ypač moderniame interjere.

Jeigu jūsų sėdėjimo žiūrint padėtis yra centruotai priešais televizorių, lenktas ekranas bus puikesnis sprendimas, mat imersija arba visą matymo lauką apimančio ir tarsi apglėbiančio vaizdo galimybė tikrai labiau nustebins ir sujaudins. Tačiau sėdint kampe arba ne visai centre – vaizdas gali atrodyti keistokai. Rinkitės pagal situaciją.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos