baneris leidinys

aikste gelgaudiskyje
Dar pernai pavasarį pradėjus tvarkyti Gelgaudiškio turgaus aikštę, niekas nemanė, kad darbai taip ilgai užsitęs, o nauja aikšte šią vasarą miestelėnams pasivaikščioti, ko gero, dar neteks, nes rangovai paprašė savivaldybės leisti darbuotis objekte dar tris mėnesius. D. Pavalkio nuotr.


Gelgaudiškyje tvarkomoje turgaus aikštėje darbai teoriškai turėjo eiti prie pabaigos, tačiau praktiškai jie dar tik įgauna pagreitį. Šiuo metu rangovai žada padidinti darbuotojų skaičių, nes per karantiną objekte tebuvo likę tik du žmonės.
 
Savivaldybės įgyvendinamo projekto „Gelgaudiškio gyvenamosios vietovės atnaujinimas“ aikštės įrengimą atliekanti rangovų UAB „Dengsta“ vykdydama darbus nuolat susiduria su sunkumais – pernai vasarą darbai sustojo, kai  namo išvyko dalis darbuotojų iš užsienio, šįmet per karantiną užsieniečiai atvykti dirbti į objektą vėl negalėjo. Anot savivaldybės Ūkio, architektūros ir investicijų skyriaus vedėjo Arvydo  Šlėderio, kol kas rangovai yra atlikę 60 proc. visų pagal projektą numatytų darbų, tačiau paprašė darbų sutartį su savivaldybe pratęsti trims mėnesiams. Pasak vedėjo, per karantiną objekte tebuvo likę darbuotis tik du darbininkai, todėl savivaldybė derėjosi su įmonės atstovais, reikalavo nedelsiant padidinti darbuotojų skaičių, kad darbai nestrigtų. Įmonė pažadėjo, kad prie dviejų darbuotojų prisijungs dar du. Pasirašant sutartį su šiais rangovais buvo planuota, kad jie per maždaug metus laiko mieste buvusios senos aikštės vietoje įrengs reprezentacinę miesto turgaus aikštę su nauju apšvietimu ir viešuoju tualetu .  

Nauja aikštė Gelgaudiškyje būtų tik viena minėto projekto, kuris didžiąja dalimi yra finansuojamas iš Europos Sąjungos lėšų, dalis ir siekia beveik 430 tūkst. eurų. Kitu etapu Gelgaudiškyje numatyta įrengti Mokyklos gatvės apšvietimą, bus įrengta rekreacinė zona su vaikų žaidimo aikštele ir treniruokliais prie daugiabučių namų, šaligatvis Vakarų gatvėje.  

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos