baneris leidinys

turgus zanavyku1
Nors dėl blogo oro pirkėjų šeštadienį Zanavykų turguje buvo nedaug, bet policijos pareigūnai kelis kartus užsuko pasižiūrėti, ar laikomasi karantino reikalavimų. R. Plaušinaitytės-Šerkšnienės nuotr.

Nors iš namų jau galima išeiti be kaukės, bet nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones dar būtina dėvėti turgavietėse. Todėl būtent jose praėjusį savaitgalį lankėsi policijos pareigūnai ir tikrino, ar pirkėjai ir pardavėjai laikosi vis dar galiojančių tvarkų ir reikalavimų.
 
Pasak Šakių rajono policijos komisariato viršininko Aušrio Kvederevičiaus, Zanavykų turguje, pagrindinėje miesto prekyvietėje, pareigūnai šeštadienį lankėsi net penkis kartus, tačiau jokių pažeidimų nerado. Du asmenys, dar tik ketinantys eiti į turgų, buvo įspėti, kad užsidėtų veido apsaugos priemones. Tikrinant prekybininkus, jokių pažeidimų dėl atstumo laikymosi ar saugos priemonių naudojimo taip pat nerasta. Policijos pareigūnai savaitgalį tikrino ir savivaldybės prekybos vietas, kuriose taip pat jokių pažeidimų nenustatyta.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


spa purslai drg

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos