baneris leidinys

VMI svetainėje skelbiami odontologines paslaugas teikiančių įmonių, kuriose dirba daugiau kaip 3 darbuotojai, vidutinio darbo užmokesčio (VDU) rodikliai.

Šakių rajono savivaldybė žemėlapyje yra tarp 15 savivaldybių, kur atskirose įmonėse VDU yra 600–799  eurai, 17-oje VDU yra 800–999 eurai, dviejose – 1200–1399 eurai, devyniose savivaldybėse nurodoma, kad VDU yra vos 400–599 eurai. Tačiau atkreipiamas dėmesys, kad galbūt ne visų įstaigų pateikti duomenys yra tikslūs.
 
Pranešime spaudai rašoma, kad iš viso sąraše yra daugiau nei 2 tūkst. įmonių, iš kurių maždaug pusę pastarosiomis dienomis pasieks mokesčių administratoriaus laiškai, siūlantys savarankiškai peržiūrėti, įvertinti savo duomenų teisingumą pateiktose deklaracijose bei esant klaidų jas ištaisyti.

„Laiške yra pateikiamas konkrečios įmonės vidutinis darbo užmokestis šalia sektoriaus bei šalies analogiškų rodiklių. Kai kuriais atvejais vien šis palyginimas kelia pagrįstų klausimų, ar praeityje visi mokesčiai, susiję su darbo santykiais, buvo sumokėti teisingai, todėl mokesčių mokėtojams siūloma savarankiškai pasitikrinti bei įvertinti savo pateiktų duomenų teisingumą ir įsitikinti, jog mokesčiai ankstesniais metais buvo apskaičiuoti ir sumokėti teisingai“, –  sako VMI Kontrolės departamento vyresnysis patarėjas Rolandas Puncevičius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos