baneris leidinys

karkazas
Situaciją apie bręstančius rapsus kompanijos „BASF Agro Lietuva“ agronomas, vadybininkas Tomas Karkazas virtualiose lauko dienose pristatė iš ūkininko Algimanto Bublaičio lauko.


Gegužė ir birželis paprastai būdavo tas metas, kai agroverslo įmonės aktyviai kviesdavo žemdirbius į lauko dienas. Karantino sąlygos diktuoja naujus sprendimus – gegužės pabaigoje kompanija „BASF Agro Lietuva“ organizavo virtualią lauko dieną, o jos agronomai užsuko ir į rajono ūkininkų laukus.
 
Per pusantros valandos trukusį renginį klausytojai spėjo virtualiai apsilankyti Vilkaviškio, Raseinių, Pasvalio, Kėdainių, Ukmergės, Šakių, Jonavos rajonuose, apžiūrėti žieminių ir vasarinių kviečių, žieminių rapsų, vasarinių miežių ir pupų pasėlius. Žiūrovai galėjo ne tik žiūrėti, bet ir užduoti klausimus, į kuriuos tiesiogiai atsakinėjo „BASF Agro Lietuva“ specialistai.

Šakių rajone tiesiogiai iš ūkininko Algimanto Bublaičio rapsų laukų situaciją apžvelgė „BASF Agro Lietuva“ agronomas, vadybininkas Tomas Karkazas. Renginį iš studijos koordinavo pardavimų vadovas Lietuvai Saulius Nainys ir žurnalistas Dainius Radzevičius.

Rajono ūkininko laukuose T. Karkazas pristatė „InVigor“ rapsų hibridus, kurie, anot specialisto, išsiskiria augimo energija, atsparumu ligoms ir dideliu derlingumu. Kompanijos agronomai ir specialistai sako, kad šiais metais Lietuvoje žieminiai rapsai užima rekordinį plotą – net 256 tūkst. hektarų. Pasak T. Karkazo, dabartinis rapsų pasėlių vaizdas nuteikia labai optimistiškai ir leidžia tikėtis, kad sulauksime ir rekordinio derliaus.

Virtualiojoje lauko dienoje žemdirbiai galėjo sužinoti ne tik apie rapsus ir jų priežiūrai skirtas priemones, bet ir tai, kokia situacija yra žieminių pasėlių laukuose, kaip prižiūrėti ir kuo purkšti ankštinius augalus, be to, sužinoti pasaulio ekonominę situaciją, susidariusią dėl pandemijos, kuri, be jokios abejonės, tiesiogiai palies ir žemės ūkį. Visas renginys publikuojamas kompanijos „BASF Agro Lietuva“ internetinėje svetainėje, kurioje žemdirbiai bet kuriuo metu gali pasidomėti aktualijomis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos