baneris leidinys

agronomai bitinas
Su Garbės nario vardą pelniusiu Vytautu Bitinu (centre su apdovanojimu) įsiamžino ir kiti Šakių rajono agronomai, tarp kurių ir Šakių rajono agronomų asociacijos vadovas Mindaugas Bastys (trečias iš kairės). Žemės ūkio konsultavimo tarnybos nuotr.


Šiemet jau penktą kartą liepos 16-ąją mūsų šalyje paminėta Agronomų diena. Tądien Kėdainių rajone visų kartų agronomai rinkosi į atvirą Lietuvos agronomų sąjungos (LAS) XXXIII suvažiavimą, kuriame ne tik aptarti nuveikti ir būsimi šios profesinės organizacijos darbai, bet ir apdovanoti nusipelnę Lietuvai agronomai.
 
LAS suvažiavimų metu tradiciškai paskelbiami ir apdovanojami geriausi agronomai. Šiemet LAS suteikė nominacijas aštuoniems šios profesijos atstovams. LAS Garbės nario vardas suteiktas ir Šakių rajono agronomų asociacijos aktyvistui Vytautui Bitinui.

LAS dabar vienija net 435 narius ir yra viena seniausių šalyje profesinių organizacijų, nes skaičiuoja jau 99-erius gyvavimo metus. Kitąmet LAS švęs veiklos šimtmetį, o garbingą sukaktį planuojama įprasminti renginiais, informaciniais pranešimais, parengti ir išleisti knygą „LAS šimtmečio istorija“.

Renginio metu agronomai išklausė kelis pranešimus tema „Išmanioji augalininkystė – ar padės įveikti laikmečio iššūkius“.

Sveikindamas agronomus su profesine švente Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis kvietė juos aktyviau išreikšti savo nuomonę dėl tolesnės mūsų šalies žemės ūkio strategijos, kad Seimo rinkimams besiruošiančios partijos žinotų, ko reikia žemdirbiams, įsiklausytų į tai ir įtrauktų į dabar formuojamas partijų programas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos