baneris leidinys

apvirto priekaba
Sekmadienio popietę Šakių nepasiekė nuo Slavikų krypties grūdus vežęs traktorininkas – ties Pyragių kaimu, sprogus priekabos padangoms, nuo kelio sankasos nuvirto dvi pilnos priekabos. Facebook nuotr.


Rita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Nors javapjūtė įpusėjusi ir geri orai leidžia žemdirbiams greitai doroti derlių, tačiau, ko gero, greitis kartais pakiša koją su derliumi skubančiai technikai. Praėjusį savaitgalį virto grūdais pakrautos sunkiasvorės mašinos ir traktorių priekabos.

Remontuojamas kelias Išdagai–Valakbūdis jau kelios savaitės yra tapęs tikra sunkiasvorių bekele, kur kiekvieną dieną žemdirbiai traukia nuo kelio sankasos nuvažiavusią ar užklimpusią derlių vežančią techniką.

Praėjusį penktadienį grūdus gabenęs sunkvežimis „Scania“ šiame kelio ruože apvirto ant šono, o derlius pažiro pakelėje. Policijos duomenimis, vairuotojas nenukentėjo, buvo blaivus, transporto priemonės dokumentai tvarkingi. Vairuotojui buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas  ir suskubta tuojau patraukti transporto priemonę nuo važiuojamosios dalies ir susemti grūdus.

Penktadienio vakarą grūdus semti reikėjo ir kelio Šakiai–Plokščiai šalikelėje, kur žiedinės sankryžos posūkio neįveikė traktoriaus „John Deere“ priekaba, kuri taip pat nuvirto ant šono. Dėl tokio eismo įvykio, per kurį, laimei, niekas nenukentėjo, teko palūkėti kitiems eismo dalyviams, nes laikinai sutriko eismas kelyje Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas. Policijos suvestinės duomenimis, šio traktoriaus vairuotojas buvo blaivus, o dokumentai tvarkingi.

Sekmadienio popietę kelyje Šakiai–Slavikai, ties Pyragių kaimu sprogus dviem traktoriaus priekabos padangoms nuo kelio nuvirto traktorius „Massey Ferguson“ su dviem priekabomis pilnomis grūdų, o įvykio metu nukentėjo ir pats vairuotojas, kuriam prireikė ir medikų pagalbos.

Kaip pasakoja įvykį savo akimis matę netoli ese gyvenantys Pyragių kaimo žmonės, jie iš pradžių išgirdo du sprogimus, po kurių išvydo atsikabinusį nuo priekabų traktorių lekiantį į priešpriešinę eismo juostą, o iš ten vėl atbuline eiga atsimušantį atgal į tas pačias, jau į pakelę nugriuvusias priekabas ir likusį kaboti ant kelio krašto. Šiame eismo įvykyje nukentėjo ir traktoriaus vairuotojas, nors jis buvo sąmoningas, bet iškviesti medikai traktorininką išgabeno į ligoninę. Vairuotojas buvo blaivus, o transporto priemonės dokumentai tvarkingi. Neoficialiais duomenimis, traktorius vežė derlių iš Slavikų seniūnijoje esančio ūkio.

Anot Šakių rajono policijos komisariato l.e.p. viršininkės Ingridos Pranskaitienės, dažniausiai tokios nelaimės žemės ūkio produkciją gabenančių transporto priemonių vairuotojus ištinka dėl to, kad šie neapskaičiuoja ar neįvertina daugelio aplinkybių arba savo, kaip vairuotojų, galimybių.

Praėjusį penktadienį prie aplinkelio Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas įvyko ne tik eismo įvykis, bet ir kilo gaisras. Girėnų kaimo ribose rulonuojant šiaudus nuo preso užsiliepsnojo šiaudai. Sudegė keturi rulonai šiaudų ir 20 arų ražienų.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos