baneris leidinys

varle parduotuve
Viena populiariausių elektroninės prekybos parduotuvių „Varlė.lt“ sparčiai plečiasi visoje Lietuvoje. Jau šį penktadienį ir šeštadienį – rugsėjo 18–19 dienomis – Šakių gyventojai ir miesto svečiai kviečiami į naujos parduotuvės atidarymo šventę.

Visų klientų laukia dovanos ir kitos malonios staigmenos: dalį prekių bus galima įsigyti už pusę kainos ar su didele nuolaida.  Pavyzdžiui, naujas 81 cm įstrižainės televizorius „Shivaki“ kainuos tik 99 eurus, atnaujintas kompiuteris – vos 69 eurus, belaidės ausinės sportui – 12,24 euro, o 50 vienetų vienkartinių medicininių kaukių – tik 5,99 euro.
 
Nors karantino metu fizinės parduotuvės buvo uždarytos ir visa prekyba persikėlė į internetą, tačiau pasibaigus apribojimams žmonės vėl plūdo apsipirkinėti įprastai. Prekių kainos internete ir parduotuvėje – iš esmės tokios pačios.

„Daugeliui žmonių apsipirkimo parduotuvėje modelis – tiesiog įaugęs į kraują ir labiau priimtinas. Jie nori apžiūrėti prekes, išsirinkti, pasikonsultuoti, žinoti, kur galės grąžinti prekę, jei ji bus brokuota, ar sudaryti lizingo sutartį, jei nepavyksta internetu. Parduotuvė tavo mieste – viskas daug aiškiau ir patikimiau nei tolimas internetas. Internetinė parduotuvė – tik kaip papildoma apsipirkimo galimybė, pridėtinė vertė“, – pastebėjimais dalinasi prekybos tinklo „Varlė.lt“ įkūrėjas, verslininkas Marius Butauskas.

Kadangi didžiausias „Varlės“ asortimentas – buitinė technika ir elektronikos prekės, tai žmonėms labiau reikalingos konsultacijos nei perkant pieną ar knygas.

„Šaldytuvą ar skalbimo mašiną žmonės perka kartą per keletą metų, tad nori išsirinkti atsakingai ir pasikonsultuoti. Žinoma, jie gali ir patys tą informaciją susirinkti, komentarų ir atsiliepimų paskaityti, bet sugaiš kokią savaitę laiko, kol išsiaiškins specifinius dalykus. Mūsų konsultantai sutaupo žmonėms daug brangaus laiko“, – sako M. Butauskas.

Prie „Varlės“ tinklo Jurbarke, Šakiuose ir Šilalėje prisijungė bendrovė „Optita“, šiuose rajonuose mažmeninėje rinkoje žinoma jau 22-ejus metus.

„Puikiai suprantame, kad šiandien neturint didelio tinklo išgyventi darosi sunku. Nuo 2003 metų iki praeitų metų dirbome taip pat su žinomu prekiniu ženklu, bet pasikeitus situacijai pasirinkome „Varlė“,  nes tai inovatyvi, greitai prisitaikanti, lanksti kompanija“, – sako UAB „Optita“ savininkas ir vadovas Dainius Bergelis.

Verslininkas neslepia, kad būtent karantinas ir privertė jį imtis tokių greitų sprendimų.

„Varlė.lt“  internetinė parduotuvė yra labai populiari ir tikimės daug užsakymų savo miestuose“, – neslepia lūkesčių D. Bergelis.

Nauja „Varlė“ parduotuvė Šakiuose įsikūrė V. Kudirkos gatvėje 78. Rugsėjo 18–19 dienomis – jos atidarymas ir puiki proga visiems pigiau apsipirkti.


Užs.nr.d-0204
varle akcijos

varle akcijos2


Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos