baneris leidinys

Rugsėjo 11 d. posėdžiavusi rajono savivaldybės taryba patvirtino UAB „Šakių komunalinis ūkis“ ir UAB „Šakių šilumos tinklai“ reorganizavimo sąlygas, o savivaldybės administracijos direktoriui Dainiui Grincevičiui pavesta patvirtinti po reorganizavimo veiksiančios UAB „Šakių šilumos tinklai“ naujos redakcijos įstatus.


Jau esame rašę, kad rajono taryba dar 2019 m. lapkritį pritarė inicijuoti UAB „Šakių komunalinis ūkis“ reorganizavimą prijungimo būdu, prijungiant ją prie UAB „Šakių šilumos tinklai“. Šiuo sprendimu vadovas buvo įpareigotas iki 2020 m. balandžio 1 d. parengti reorganizavimo sąlygas, prie UAB „Šakių šilumos tinklai“ prijungiant UAB „Šakių komunalinis ūkis“. Kitas reorganizavimo žingsnis – pritarimas reorganizavimui ir parengtų reorganizavimo sąlygų projektui. Pritarimą taryba išreiškė gegužės 22d. posėdyje. Reorganizavimo sąlygos buvo skelbiamos viešai bendrovių įstatuose nurodytuose šaltiniuose bei Juridinių asmenų registre. Reorganizavimo sąlygos tarybos buvo patvirtintos, o dabar savivaldybės administracijos direktoriui pavesta patvirtinti po reorganizavimo veiklą tęsiančios UAB „Šakių šilumos tinklai“ įstatų naują redakciją.

Gyventojai jau kuris laikas yra informuojami apie tai, kad UAB „Šakių komunalinis ūkis“ pavadinimo neliks, o šios įmonės vykdytos funkcijos niekur nedings – žmonės ir toliau bus aptarnaujami taip, kaip tai vyko pastaruoju metu, keitėsi tik bendrovės pavadinimas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos