baneris leidinys

luksiu tekstile parduotuve
UAB  „Lukšių tekstilė“ vadybininkė Dainora Kurčenkovė pasakoja, kad į parduotuvę užsukęs klientas gali įsigyti pagalvių ar dekoratyvinių pagalvėlių, antklodžių, įvairių patalynės komplektų, antčiužinių, sėdmaišių, arba gaminius  gali užsisakyti pagal individualius pageidavimus ir matmenis. D. Pavalkio nuotr.

Gintarė MARTINAITIENĖ

UAB „Lukšių tekstilė“ rajone darbuojasi daugiau nei dvidešimtmetį, prieš aštuonerius metus savo gamybą persikėlė į naujai pastatytas, modernias patalpas čia pat Lukšiuose, o šį pavasarį duris atvėrė ir nauja firminių gaminių parduotuvė. Tiesa, prekyba firminiais namų tekstilės gaminiais bendrovėje ne naujiena, tik dabar, kai parduotuvei paskirtos erdvesnės patalpos, klientai gaminius gali apžiūrėti kur kas jaukesnėje ir patogesnėje aplinkoje.
 
 Nors bendrovės prioritetas yra dygsniavimo ir siuvimo paslaugos bei didmeninė prekyba, tačiau sparčiai plečiama ir mažmeninė. Visgi dar pasitaiko klientų, net ir vietinių šakiečių, kurie nustemba, jog Lukšiuose, vietoje, galima įsigyti įvairiausių namų tekstilės gaminių arba juos užsisakyti pagal individualius pageidavimus.

 „Kartais moterys atvyksta čia atsipalaiduoti, pasimėgauti namų tekstilės gaminių užsisakymu derinant įvairius audinius“, – sako UAB „Lukšių tekstilė“ vadybininkė Dainora Kurčenkovė, pridurdama, kad klientės vietoje komplektuoja, derina ir sprendžia, kas jų namų buičiai iš „Lukšių tekstilės“ tinkamiausia ar kokia praktiška dovana galėtų pradžiuginti savo artimuosius.

„Lukšių tekstilė“ savo gaminių asortimentą nuolat plečia. Sukaupta patirtis namų tekstilės gamyboje leidžia kurti produktus, atitinkančius klientų poreikius ir patenkinančius lūkesčius nepermokėti už kokybišką gaminį, kurį galima dėvėti ilgai ir mėgautis tikru komfortu, o ne tik skambiu prekės ženklo pavadinimu.

Visas medžiagas savo gaminiams lukšiečiai kruopščiai atrenka. Jas vežasi iš Vokietijos, Lenkijos ir patikimų Lietuvos tiekėjų bei gamintojų.

Gaminių pasirinkimas tikrai gausus – iš dygsniuotų audinių patys čia pat siuva pagalves, antklodes, lovatieses, sėdmaišius, čiužinių užvalkalus, antčiužinius. Iš medvilnės, satino ir mako satino siuvami patalynės užvalkalai.

„Stengiamės klientams pasiūlyti kokybiškus produktus už protingą kainą ir nuolat kuriame gaminius, kurie papildytų mūsų asortimentą“, – sako bendrovės vadybininkė Dainora, o taip pat priduria, kad šiemet didelio dėmesio susilaukė „Mažylių“ kolekcija, kurią sudaro lovyčių apsaugėlės, pledai, žaidimų patiesalai, migdukai, kurie pagaminti iš minkšto ir švelnaus pliušinio audinio. Kaip didžiausią privalumą vadybininkė pabrėžia siuvimą pagal individualius matmenis, už tai papildomi mokesčiai neskaičiuojami, todėl dažnai išsisprendžia klientų problema, kai nepavyksta rasti reikiamo dydžio antklodės ar patalynės užvalkalų.

Savo naujienomis „Lukšių tekstilė“ dalinasi socialiniuose tinkluose bei interneto svetainėje. Nors savo elektroninės parduotuvės dar neturi, bet gaminius dažnai siunčia siuntomis klientams iš kitų miestų, kurie jų gaminius išsirenka internete ir užsisako tiesiog žinute.

O parduotuvėje apsiperkantys pirkėjai jau turi galimybę atsiskaityti ir banko kortelėmis.

Kalbėdama apie įmonę D. Kurčenkovė sako: „Dabar tiesiogiai aptarnaujame dvi elektronines parduotuves ir dar kelioms elektroninėms parduotuvėms siuvame gaminius į sandėlius, todėl dažnai galite įsigyti mūsų rankomis siūtų gaminių, net patys to nežinodami. Vertiname visus savo klientus ir džiaugiamės, kad auganti siuvimo paslaugų paklausa leidžia mums augti.“

Įmonės direktorė Rima Bendorienė čia priduria, kad sustiprėjus vadybai ir atsiradus žmogui, kuris nuoširdžiai dirba su gaminių plėtra, planuojama plėsti ir gamybą.

Įmonėje veikiantys dygsniavimo ir siuvimo padaliniai darbų nestokoja. Pasipildžiusi nauja įranga, per pastarąjį mėnesį bendrovė jau įdarbino sukirpėją ir dvi siuvėjas bei yra pasiruošusi priimti dar dvi. Nors didžioji dalis darbuotojų įmonėje dirba po 10 ir daugiau metų ir yra vietiniai lukšiečiai, tačiau čia noriai darbinasi siuvėjos iš viso Šakių rajono.

Tai ir socialiai atsakinga įmonė – per karantiną siuvo didžiulio poreikio sulaukusias veido kaukes, bet tuo pačiu metu nenutraukė ir įprastų gaminių siuvimo. Bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu „Gera dalytis“, daugelyje ugdymo įstaigų būtent ant „Lukšių tekstilės“ sėdmaišių knygas skaito ir atsikvepia mažieji mūsų piliečiai. Panašu, kad šioje įmonėje tarpusavy puikiai dera kokybė, patirtis ir bendruomeniškumas.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos