baneris leidinys

skruzde statulele
Prasidėjo tradicinis penktasis konkursas „Sukurta Šakių krašte“, tačiau bent kol kas gauta tik viena paraiška su pasiūlymu, o ką gi šiais metais Verslo dienos proga būtų galima įvertinti garbingu apdovanojimu.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Šakių atstovybės narystės koordinatorė Daiva Palukaitienė apgailestavo, kad kol kas susidomėjimas minimalus – viena įmonė pateikė paraišką, kita informavo, jog šiais metais nieko nesiūlys, o iš kitų kol kas – tyla. Tad norint surinkti bent kažkokį skaičių galimų nominantų teks verslo atstovams pabaksnoti asmeniškai, priminti, paprašyti, kad būtų siūlomi paslaugos ar gaminio kūrėjai, kuriems atitenka ir tradicinis apdovanojamas – skulptoriaus Kęstučio Dovydaičio sukurta bronzinė Skruzdė.
 
Paraiškas (el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.) su pasiūlymais prašoma teikti iki spalio 30 d. Apdovanojimai numatyti Verslo dienos metu lapkričio 7 d.

Pernai konkurso „Sukurta Šakių krašte“ nugalėtoja tapo UAB „Gelgaudiškio gelžbetonis“, ankstesniais metais – UAB „Vilkenta“, 2017m. laimėjo UAB „Gulbelė“ edukacinė programa „Zanavykų ragaučius“, o 2016 m. – UAB „Lauksva“.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos