baneris leidinys

kedes
Nereikia ir sakyti – darbas ofise ar darbo kambaryje produktyvus gali būti tik tuo atveju, jei bus sudarytos komfortiškos darbo sąlygos. Tai yra ypač aktualu ir tiems, kurie dirba ilgiau nei 8 valandas. Belieka tik pridurti, kad bene vienas svarbiausių akcentų, nuo kurios priklausys, ar jums iš tiesų pavyks susikurti ergonomiškas darbo sąlygas, yra tinkamai parinkta biuro kėdė. Taigi,  pats metas sužinoti, koks turėtų būti šis baldas, jog būtų užtikrintas maksimalus komfortas ir net po keliolikos darbo valandų nejaustumėte didelio nuovargio.
 
Plačios rankenos

Nereikia ir sakyti – vos tik pažvelgsite į biuro kėdes, netruksite pastebėti, kad jas galima suskirstyti į dvi grupes –  ofiso kėdes, turinčios rankenas, ir baldai be šios detalės. Nereikia ir sakyti, kai ieškome atsakymo į klausimą, kurios iš jų labiausiai tiktų patogiam darbo procesui užtikrinti, pirmenybę turėtų būti teikiama kėdėms, su rankenomis. Tiesa, jos turėtų būti ne bet kokios – kuo platesnės.

Atlošas galvai

Atlošas galvai yra dar vienas akcentas, kuris taip pat užtikrins kur kas patogesnį darbo procesą. Jei jaučiatės pavargę, praradę jėgas, kartasis tereikia vos kelių minučių pertraukėlės, užmerkus, akis bei atlošus galvą. Taigi, galite būti tikri – šis poilsis bus kur kas malonesnis bei efektyvesnis, jei tik kėdė turės atlošą.

Minkštas ir švelnus audinys

Nereikia ir sakyti – audinys taip paturi įtakos komfortui. Taigi, verta rinktis – minkštu bei švelniu audiniu dengtą biuro kėdę – galite būti tikri, kad nepastebėti, kaip greitai pralėkė laikas, sėdint ant tokio baldo.

Taigi, jei paisysite šių rekomendacijų, galite būti tikri – jums pavyks išsirinkti baldą, kuris ne tik užtikrins komfortą, bet ir leis išvengti nuovargio.

Užsk. Nr. d-0029

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos