baneris leidinys

paskutine vilkenta
UAB „Vilkenta“ taip pat prisijungė prie akcijos „Paskutinė verslo vakarienė“, nes situacija išties sudėtinga, įmonės apyvarta kritusi 90 proc., o kada būtų galima sugrįžti į normalias vėžes, kol kas nekalbama. „Vilkentos“ nuotr.

Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija, mėgindama atkreipti dėmesį į situaciją dėl paramos sektoriui pandemijos metu, antradienį surengė protesto akciją „Paskutinė verslo vakarienė“. Rajone prie akcijos prisijungė UAB „Vilkenta“.
 
Kovo 16 d. suėjo lygiai metai nuo tada, kai buvo įvestas pirmasis karantinas, uždarytos maitinimo ir apgyvendinimo įstaigos. Dėl šios priežasties didžiųjų miestų centrinėse aikštėse antradienį buvo rengiama akcija „Paskutinė verslo vakarienė“: juodomis staltiesėmis padengti stalai, paklotos viešbučių lovos, ant jų ar greta jų – gedulo puokštės, vainikai, žvakės.

Prie akcijos prisijungė ir Kiduliuose įsikūrusi UAB „Vilkenta“, socialiniame tinkle pasidalijusi nuotrauka iš vyninės su taip pat juoda staltiese užklotu staliuku ir ant jo degančiomis keturiomis žvakėmis.

„Taip jaučiamės, todėl ir prisijungėme. Labai opi tema“, – sako „Vilkenta“ direktorė Kristina Vilkenytė, svarsčiusi, kiek akcija turės naudos, bet į save atkreipti dėmesį būtina, nes verslas išgyvena ypač sunkius laikus.

Anot pašnekovės, minimalios pagalbos iš valdžios „Vilkenta“ sulaukė, tačiau tai ašaros, mat apyvarta yra kritusi 90 proc., o kada gali būti prašviesėjimas – neaišku. Įmonė turi 18 darbuotojų, dalis jų prastovose, kiti – dalinėse. Verslininkė sako, kad kiti turi ir nuomas mokėti, ir paskolas yra pasiėmę, tad netgi prognozuoti apie šviesesnį rytojų visai nedrąsu. Tiesa, „Vilkenta“ tebeteikia maisto išsinešimo paslaugą, tačiau tai yra tokia maža kruopelytė, kad, pasak K. Vilkenytės, nėra ką ir kalbėti, mat ši paslauga būdavo ir ne per pandemiją.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos