baneris leidinys

pukinskiene ausrele kreda
Kredito unijos Zanavykų bankelis valdybos pirmininkės Aušrelės Pukinskienės teigimu, valdybai teko svarstyti ir patenkinti prašymus dėl paskolų grąžinimo terminų pratęsimo, jos pastebėjimu, tokių prašymų buvo nedaug. D. Pavalkio nuotr.

Kovo 29 d. vyko kredito unijos Zanavykų bankelis pakartotinis visuotinis narių susirinkimas. Kaip ir pernai, gyvai susirinkimas nevyko, todėl kredito unijos nariai balsavo tik išankstinio balsavimo biuleteniais.
 
Visi praėję metai buvo paženklinti saugojimosi nuo Covid-19 reikalavimais, todėl ir Zanavykų bankelio administracijos darbas, valdybos, paskolų komiteto posėdžiai vyko nuotoliniu būdu, o unijos klientai buvo aptarnaujami laikantis galiojančių reikalavimų, naudojant saugos priemones.

Administracijos vadovė Meilė Mikelionienė pažymi, kad gerai pasiruošta ir sėkmingai išspręstas darbo organizavimas pandemijos laikotarpiu: nebuvo jokių sutrikimų aptarnaujant klientus, nereikėjo unijos uždaryti dėl infekcijos išplitimo. Darbuotojai mažesnių darbo krūvių metu pasinaudojo atostogomis, iki šiol sėkmingai dirba nuotoliniu būdu, jei tik darbo pobūdis tai leidžia daryti.

Kaip informavo kredito unijos valdybos pirmininkė Aušrelės Pukinskienė, pernai unijos valdyba posėdžiavo 30 kartų, iš jų 17 nuotoliniu būdu. Valdybos posėdžiuose dažniausiai buvo svarstyti klausimai dėl naujų narių priėmimo ir privalomų pajų perleidimo, paskolų nariams išdavimo. Anot A. Pukinskienės, svarstyti ir kiti klausimai: kiekvieną ketvirtį buvo aptariami unijos veiklos rezultatai, svarstyti ir patenkinti prašymai dėl paskolų grąžinimo terminų pratęsimo (pastebėta, kad tokių prašymų buvo nedaug) bei svarstytas paramos skyrimas įvairiems renginiams.

„Didžiausia parama ataskaitiniu laikotarpiu paskirta Dakaro ralio dalyviui Antanui Juknevičiui, kuris su padėkos akcija Šakiuose apsilankė praėjusių metų liepos 6-ąją“, – pasakojo A. Pukinskienė.

Pernai Zanavykų bankelio indėliai sudarė 24,5 mln. eurų (iš jų 9,4 mln. eurų paskolų) ir vienija 4 tūkst. 225 narius.

Kad nariai pasitiki Zanavykų bankeliu, rodo didėjantys indėliai. Pasak administracijos vadovės M. Mikelionienės, svarbiausiu uždaviniu išlieka efektyvus pinigų panaudojimas. Unija užsibrėžė tikslą skleisti informaciją apie galimybę pasinaudoti paskolomis. Taip pat unija nuolat dalyvauja KREDOS indėlių aukcionuose.

„Neturime žmogiškųjų išteklių laisvų pinigų įdarbinimui. Tai yra visos KREDOS problema. Siekiant sudaryti unijos nariams geresnes sąlygas skolintis, dalyvauta konkurse, ir UAB Žemės ūkio paskolų garantijų fondas suteikė unijai 100 tūkst. eurų lėšų limitą paskolų teikimo priemonei įgyvendinti, dalyvaujama Verslumo programoje“, – teigė A. Pukinskienė pabrėždama, kad Zanavykų bankelis – vienintelė finansų įstaiga, esanti arčiausiai Šakių rajono žmonių, todėl valdybos pozicija ir ateityje išliks gerbti visus narius: ir taupančius, ir besiskolinančius, kad administracijos darbuotojai tinkamai aptarnautų visus, apsilankančius bankelyje ir kasose, įsiklausytų į narių pageidavimus ir lūkesčius bei įstatymų ribose juos tenkintų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

StiprusKartu1
 

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos